Hlavní navigace

Hvězdný reportér přinese to nejzajímavější z karlovarského festivalu

[Tisková zpráva] Ohlédnutí za letošním 44. ročníkem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary prostřednictvím pořadu Hvězdný reportér – speciál připravila do vysílání Nova Cinema. Diváci jej uvidí v pátek 24. července ve 20 hodin. S jeho moderátorem Tomášem Krausem se například vydáme za režisérem Milošem Formanem a hollywoodskými hvězdami Antoniem Banderasem a Johnem Malkovichem, zúčastníme se tiskových konferencí a filmových projekcí a zavítáme na večírky a spoustu dalších festivalových akcí.

Sdílet

Praha 21. července 2009 – Ačkoli má v těchto dnech filmový týdeník Hvězdný reportér prázdniny, jeho moderátor Tomáš Kraus počátkem července pilně natáčel v Karlových Varech na tradičním filmovém festivalu. Ohlédnutí za tímto velkým filmovým svátkem uvidí diváci Novy Cinemy v pátek 24. července ve 20 hodin v pořadu Hvězdný reportér – speciál.

Tomáš Kraus v něm představí festival, který mapoval od prvního do posledního dne, ve třech rovinách:

  • z pohledu batůžkáře, filmového nadšence, který s ostatními, podobně zaměřenými lidmi, bydlí ve stanovém městečku
  • z pohledu VIP hosta, který se vozí limuzínami, hraje golf, chodí na party a občas i do kina
  • a z pracovního pohledu „hvězdného reportéra“.

Vydáme se za Johnem Malkovichem, Antoniem Banderasem a Isabelle Huppertovou, největšími hvězdami letošního ročníku, i na módní přehlídku kostýmů k novému lyrikálu Michala Horáčka Kudykam, jehož je TV Nova generálním partnerem. Zavítáme také na předváděcí projekci připravovaného filmu režiséra Jana Hřebejka Kawasakiho růže a na předpremiéru česko-polského filmu Operace Dunaj. Na obou filmech se TV Nova podílí jako hlavní partner.

„Z letošního karlovarského festivalu mám výborný pocit. Zažil jsem devět dní filmové akce. Nebýt u svátku všech filmových nadšenců prostě nejde. Diváci Hvězdného reportéra se mají na co těšit,“ slibuje moderátor Tomáš Kraus.

Kromě stěžejních okamžiků z letošního MFF KV najdou diváci v pořadu Hvězdný reportér – speciál i pozvánky na nové filmy, které budou mít v českých kinech premiéru během července a srpna.

Týdeník Hvězdný reportér se po letní pauze vrátí na obrazovky Novy Cinemy 17. září. Hvězdný reportér – speciál, pátek 24. července 2009 ve 20:00 na Nova Cinema.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).