Hlavní navigace

Hvězdy seriálu Letiště na obloze

[Tisková zpráva] Ve čtvrtek 5. října se herci ze seriálu Letiště vydali na skutečné letiště do Příbrami, kam přijali pozvání společnosti Sky Service, aby si vyzkoušeli tandemové seskoky. Celá akce byla ze strany protagonistů seriálu přijata vesměs s nadšením. Bohužel kvůli zaneprázdněnosti mnohých z nich se na čtvrteční výlet nakonec vydalo pouze „mladé jádro“: Zuzana Norisová, Filip Blažek, Vojtěch Dyk a Matouš Ruml. Ti se rozhodli, že si takovou příležitost nenechají ujít. A nelitovali.

Sdílet

„Jsem moc ráda za možnost seskoku. Skákala jsem dnes podruhé a vím určitě, že do toho půjdu zase. Jednou možná i sama, bez instruktora,“ prozradila bezprostředně po návratu zpět na pevnou zem Zuzana Norisová. „Je to neuvěřitelný adrenalin s meditací dohromady. Člověku se totálně vyčistí hlava a vyprchají z něho stresy,“ dodává nadšeně oblíbená seriálová letuška Petra.

Také Filip Blažek se na seskok velice těšil. Jak sám říká, plánoval si takovou akci už pár let, ale vždycky mu do toho něco přišlo. „Skákal jsem poprvé v životě a musím říct, že jsem se před tím hodně bál. Od prvních sekund po seskoku z letadla jsem si ale let vzduchem začal náramně užívat,“ říká představitel Pavla Kučery, který je v seriálu Letiště šéfem Aeroklubu a letecké školy. „Přemluvil jsem i svou přítelkyni, aby si skočila. Máme skvělý zážitek, který si díky videozáznamu našich seskoků můžeme připomínat, což je super.“