Hlavní navigace

Hvězdy seriálu TV Nova Ulice navštívily potenciální kolegy na letním filmovém a hereckém táboře

[Tisková zpráva] Oblíbení herci seriálu Ulice Jana Birgusová, Kristýna Podzimková a Adrian Jastraban zasvětili táborníky letního filmového a hereckého tábora Zity Kabátové do opravdového světa filmu.

Sdílet

Praha, 19. srpna 2011 – Hvězdy nekonečného seriálu Ulice Jana Birgusová, Kristýna Podzimková a Adrian Jastraban strávili včerejší den na letním filmovém a hereckém táboře ve Stříbře.

Táborníci, mladí filmoví a divadelní nadšenci a možná časem i budoucí herečtí kolegové populárních „uličníků“ – byli návštěvou „z opravdového hereckého světa“ naprosto uneseni. Nejrůznější dotazy se sypaly na hlavy herců hned po jejich příjezdu a nebraly konce. Děti chtěly vědět úplně všechno, od informace, jak se kdo k herectví dostal, jak se učí texty a jaká scéna v Ulici pro ně byla nejtěžší, přes tajné fígle, jak zvládnout trému, až po odvážnější dotazy typu jak se točí milostné scény. Poté se trojice herců stala na chvíli součástí táborového hereckého týmu a střihla si malou roličku ve filmovém počinu, který během pobytu na táboře děti samy natáčí. Na závěr společně zapózovali fotografovi, rozdali svým fanouškům podpisy a vydali se zpět do Prahy.