Hlavní navigace

HWg-Juno: Nová rodina produktů pro připojení I/O do IP CCTV

[Tisková zpráva] HWg-Juno je IP jednotka s I/O vstupy a výstupy pro integraci do IP CCTV systémů. Prostě připojíte jakékoliv relé výstupy a vstupy do Vašeho IP Video centrálního systému. HWg-Juno podporuje protokoly kamerových systémů, takže jej připojíte stejně snadno jako I/O na kameře.

Sdílet

Aktuálně neexistuje široce rozšířený standard pro připojení externích vstupů a výstupů (I/O) do systémů pro správu IP kamer. Použití kontaktních vstupů a relé výstupů je užitečné k propojení video-systému s ostatními systémy (bezpečnostní a požární systémy, přístupový systém, vytápění a klimatizace, vstupní brány, napájecí systémy).

HWg-Juno je rodina produktů navržena pro připojení I/O a senzorů do IP CCTV. HWg-Juno podporuje nativní komunikační protokoly několika IP Video systémů. Není potřeba žádný ovladač. HWg-Juno je jednoduše IP kamera s několika I/O vstupy a výstupy bez video obrazu.

Použitím HWg-Juno lze výrazně snížit náklady na propojení systémů. HWg-Juno je hardware řešení pro „plug & play“ integraci. Použitím HWg-Juno omezíte možnost eskalace nákladů při tvorbě softwarového propojení systémů tam, kde stačí několik I/O na detekci stavů.

První představení produktů z rodiny HWg-Juno proběhne na výstavě IFSEC 2010 (Birmingham UK), hala 4, stánek G162.

Shrnutí:

  • HWg-Juno jsou I/O zařízení integraci s IP CCTV
  • HWg-Juno bude podporovat IP Video systém, který používáte
  • Použití HWg-Juno pomůže udržet náklady na kamerový systém v plánované výši

O firmě
HW group s.r.o. je výrobce IP senzorů z Prahy. HW group dodává produkty a řešení pro vzdálený dohled a řízení po síti a IP obecně. Firma se zaměřuje na produkty IP / sériový port a produkty pro vzdálený dohled a řízení. Distribuční síť HW group pokrývá celou Evropu, Střední východ a severní I jižní Ameriku.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).