Hlavní navigace

HWg PDMS: Monitorovací software

[Tisková zpráva] HWg PDMS je Windows aplikace pro logování hodnot teplot, spotřeby energie nebo otevření dveří v IT. Po počítačové síti lze připojit až sto vstupních zařízení. Výstupem jsou grafické náhledy nebo reporty generované z databáze přes MS Excel.

Sdílet

Společnost HW group je výrobce produktů pro dohled prostředí (teplota, vlhkost, spotřeba elektrické energie atd.). Pro dohled a sběr měřených dat je určena aplikace PDMS (Poseidon Damocles Monitoring Software).

Unikátní vlastností PDMS je velmi přirozený způsob exportu dat přímo do XML souboru. Koncový uživatel může využít všechny funkce MS Excel pro formátování a počítání dat. Velmi snadno lze vytvořit například jednostránkový náhled na statistiku chlazení datacentra.

Typický uživatel HWg-PDMS

  • IT oddělení: Software pro dohled teploty, napájení a vstupů do serverovny
  • Audit: Koncový uživatel s potřebou záznamu dat (audity provozu / skladování).
  • Outsourcing: Záznam kvality poskytovaných služeb. Výstupní souhrn z Excelu lze přiložit k faktuře za provedené služby jako garance kvality.
  • Provozní záznamy: Záznam historie s možností ručního exportu do MS Excel v případě potřeby.

Registrovaná verze software je na rok zdarma.

O společnosti HW group
HW group s.r.o. je dynamická firma z České republiky, od roku 2000 vyrábí a prodává produkty v oblasti síťových technologií. Produktové portfolio firmy je zaměřeno na měření a sběr dat. Přibližně 60 % produkce je určeno pro trh EU, 30 % export mimo EU.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).