Hlavní navigace

HWg-Tg11: GSM teploměr s Emailem a logováním

[Tisková zpráva] „Tg11“ je GSM teploměr s přenosem poplachů po SMS a Emailu. Tg11 loguje teplotu do vnitřní paměti Flash (každých 15 minut) a odesílá uložená data emailem (každé 4 hodiny) přes GPRS rozhraní.

Sdílet

HW group s.r.o. výrobce z České republiky uvádí na trh nový produkt HWg-Tg11. GSM teploměr se záznamem teplot do vnitřní paměti je určen pro dohled teploty na vzdálených místech. Unikátní vlastností produktu je odesílání poplachových zpráv i naměřených dat emailem přes GPRS.

Tg11 je určeno například do malých provozoven nebo skladů. Dlouhodobě ukládá teploty do centrálního systému a zároveň posílá SMS nebo prozvonění majiteli obchodu při teplotě mimo nastavený rozsah. HWg dodává ucelené řešení. GSM teploměr Tg11 i centrální systém. Uživatel může volit mezi Windows aplikací pro sběr dat (program CapTemp) a službou poskytovanou přes web rozhraní (portál SensDesk).

HWg-Tg11 je určen pro aplikace v oblasti potravinářství, farmacie, dohledu budov a přepravy teplotně citlivých nákladů.

O firmě
HW group s.r.o. je dynamická firma z České republiky, od roku 2000 vyrábí a prodává produkty v oblasti síťových technologií. Produktové portfolio firmy je zaměřeno na měření a sběr dat. Přibližně 60 % produkce je určeno pro trh EU, 30 % export mimo EU.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).