Hlavní navigace

Hymna TV Barrandov zazní na mezinárodním festivalu

[Tisková zpráva] Skladba „Show Must Go On TV Barrandov“ zazní na 18 ročník Mezinárodního festivalu populární slovanské písně, který se koná od 9 do 18. července 2009 ve městě Vitěbsk v Bělorusku. Největší hudební festival východní Evropy „Slovanský bazar“ je členem Mezinárodní federace organizátorů festivalů (FIDOF) a letos se jej mají zúčastnit umělci z 34 zemí.

Sdílet

V roce 2009 z 82 přih­lášených zemí vybrala 13 členná mezinárodní komise i Českou republiku, kterou reprezentuje zpěvák: Zbyněk Drda. Vítěz 3. řady soutěže Česko hledá Superstar v Bělorusku plánuje zazpívat 2 písně – „Jdi za štěstím“ od Karla Svobody a Zdeňka Borovce a „Show Must Go On TV Barrandov“, kterou u příležitosti startu nové digitální televize otextovala na hudbu Romana Šandora Gábina Osvaldová.

Na slavnostní zahajovací show ji 11. 1. 2009 zazpívalo devět hvězd tří generací – Helena Vondráčková, Petr Muk, Ilona Csáková, Pepa Vojtek, Pavel Vítek, Petr Bende, Martina Balogová, Šárka Vaňková a právě Zbyněk Drda. U příležitosti šesti měsíců vysílání skladbu TV Barrandov vydá na nekomerčním singlu, který poskytne českým rádiím.