Hlavní navigace

Hyperlink.cz překonal hranici 5000 webových serverů

[Tisková zpráva]

Sdílet

Hyperlink.cz překonal hranici 5000 webových serverů

Brno, 9. září 2004 – Společnost CP Online, a. s. (www.cponline.cz) – 6. největší poskytovatel doménových a hostingových služeb v Česku – provozuje přes 5000 webových serverů.

Společnost CP Online, a. s. teď překonala hranici více než 5000 virtuálních webových serverů, které provozuje pro své zákazníky. Společnost rovněž spravuje přes 3000 doménových jmen a 60 dedikovaných serverů, což ji řadí mezi největší specialisty na servery a housing v Brně. Mezi 5000 virtuálními webovými servery je rovněž několik stovek internetových obchodů v centru Vltava2000.cz. „Před necelými 2 lety jsme přivítali svého 1000. zákazníka, dnes jsme pětinásobně větší,“ říká Dalibor Kaláb, vedoucí internetových služeb ve společnosti CP Online, a. s. „Těší nás zájem zákazníků o naše služby, už teď můžeme slíbit rozsáhlé inovace,“ dodává.

CP Online, a. s. poskytuje své doménové a hostingové služby pod značkami Hyperlink.cz (www.hyperlink.cz), Hyperlink.sk (www.hyperlink.sk) a Vltava2000.cz (www.vltava2000­.cz).

Hyperlink® je nejširší výběr hostingových plánů pro firmy a jednotlivce. 24 hodin denně a 7 dní v týdnu uvádí plnou kolekci služeb od A do Z: připojení k internetu, registrace, provoz a správu domén, místo pro www stránky a aplikace, e-mail, fotoalbum, elektronický obchod, vyhrazené servery a ještě mnohem více! To vše se zárukou chodu, zárukou vrácení peněz, zárukou ochrany osobních údajů a zárukou péče a podpory. Hyperlink® aktuálně využívá rodina více než 5000 zákazníků a podle serveru Hormart.cz (www.hormart.cz) patří k 6 největším poskytovatelům webhostingu v ČR. Server Hormart.cz je zavedeným přehledem webhostingových služeb v ČR.

V případě zájmu o další informace, prosíme, kontaktujte:

Dalibor Kaláb, CP Online, a. s.
Vedoucí internetových služeb
Sadařská 1, 624 00 Brno – Komín
Tel.: 538 706 402, Fax: 538 706 445
E-mail: dalibor.kalab@cpon­line.cz

O společnosti CP Online, a. s.

CP Online, a. s., je předním českým podnikatelem v oblastech internetových technologií a služeb. Společnost má tři hlavní podnikatelské směry: realizaci špičkových řešení v rámci webové integrace a webových služeb, provozování vlastních webových produktů a služeb a divizi cestovního ruchu s využitím Internetu. CP Online, a. s. je dceřinou společností firmy Computer Press, a. s. Další informace naleznete na internetové adrese www.cponline.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).