Hlavní navigace

HyperSleva.cz objemem prodeje v lednu překoná rekordní prosinec

[Tisková zpráva] Lidé vydrželi nenakupovat zhruba 10 dní. Tak dlouho trval shoppingový půst v internetovém obchodě HyperSleva.cz. Přesto byl prosinec rekordním měsícem jak v počtech přístupů na webové stránky, tak v objemu prodeje. Lednová čísla však ukazují, že u portálu HyperSleva.cz padne další rekord, a to v objemu prodeje. Nákupní horečkou Češi nejvíce trpí ráno po příchodu do práce a v odpoledních hodinách, když se vrací domů.

Sdílet

Mezi svátky zájem o nákup výrazně poklesl, ale 3. ledna už zase lidé získali nakupovací apetit,“ prozradil Martin Chytil, obchodní ředitel HyperSleva.cz a dodal: „Češi v lednu nejvíce nakupovali v Liberci a v Ostravě, na Slovensku pak v Bratislavě a v Žilině. Největší zájem vyvolal HP Bowling v Liberci se slevou 80 %.“  

Obecně se v průběhu dne často opakuje podobný scénář v chování zákazníků. „Ráno pociťujeme vyšší aktivitu v době od 7:30 do 10:00, zvýšená aktivita trvá až do cca 16. hodiny, kdy se přibližně na 2,5 hodiny utlumí. Následně se aktivita opět zvyšuje a trvá až do půlnoci. Z toho usuzuji, že část zákazníků zkontroluje aktuální nabídku po příchodu do práce, část zase až doma po příchodu ze zaměstnání,“ uvedl Martin Chytil. 

Více informací a aktuální nabídky naleznete na www.hypersleva.cz a www.hyperzlava­.sk.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).