Hlavní navigace

Hypoteční banka od Active 24 vítězí ve WebTop100 v oboru Financí

[Tisková zpráva]

Sdílet

Hypoteční banka od ACTIVE 24 vítězí ve WebTop100 v oboru Financí

Internetový portál Hypoteční banky z dílny ACTIVE 24 byl hodnocen jako nejlepší v kategorii WebTop Finance soutěže WebTop100 (www.webtop100.cz) a získal velmi prestižní hodnocení v celkových kritériích soutěže ve výši 796 bodů.

Portál Hypoteční banky (http://www.hy­potecnibanka.cz) byl spuštěn do provozu při rebrandingu banky v lednu roku 2005 a je průběžně rozvíjen o nové moduly. Portál poskytuje zájemcům o hypoteční úvěry všechny klíčové informace o službách a produktech banky přehledně na jednom místě. Poté, co se klient identifikuje s cílem svého požadavku na bydlení, získává detailní informace o jednotlivých produktech a možnostech financování jeho potřeb. Klienti banky ocení hypotéční kalkulačky, které jim dají podle jejich potřeb buď orientační, nebo podrobnější představu o výši jejich splátek. Uživatel portálu má možnost si i online potvrdit svoji bonitu a stáhnout si všechny potřebné formuláře. Pro obchodní síť banky je pak určen extranet obsahující informace pro obchodní zástupce, odhadce a další spolupracovníky.

„Spolupráce s Hypoteční bankou byla velmi příjemná a profesionální. Klient požadoval provedení důkladné vstupní analýzy, která zohlednila a strukturovala požadavky všech oddělení banky tak, aby výsledné dílo bylo z hlediska uživatele optimální. Realizační tým se tak mohl soustředit na kvalitní práci vedoucí k splnění požadavků zadání. Jsme velmi potěšeni, že výsledek naší práce byl kladně zhodnocen porotou soutěže WebTop100“, říká Jan Davídek, projektový manažer ACTIVE 24.

„Hlavní cílovou skupinou Hypoteční banky jsou lidé ve věku 25 až 39 let, tj. skupina, která má přístup a aktivně používá internet. Naše webové stránky chápeme jako vstupní bránu pro potencionální klienty a dáváme jim v rámci marketingového mixu patřičný důraz. Hypotéka nepatří k nejjednodušším finančním produktům, proto je v první řadě pro klienta důležitá maximální přehlednost a rychlá orientace, po bližším seznámení musí klient najít detailní, dostatečně vysvětlující a aktuální informace. Partnera pro vývoj současných webových stránek jsme vybírali tak, aby pro nás nebyl jen dodavatelem technického řešení, ale aby zakázku pojal komplexně, včetně obsahu a funkčnosti. ACTIVE 24 vnímáme spíše jako partnera, než pouhého dodavatele, což osobně považuji za optimální model spolupráce“, uvádí Jana Hezinová, marketingová ředitelka Hypoteční banky.