Hlavní navigace

I s Českými Radiokomunikacemi můžete surfovat bez datových limitů

[Tisková zpráva] (Praha, 2. dubna 2008) – České Radiokomunikace (dočasně) rozšiřují své portfolio ADSL internetového připojení bez limitů. Vedle produktu Premium ADSL, který je nabízen zcela bez datových limitů již několik let a patří tak k průkopníkům neomezeného internetu v České republice, nabízejí nyní České Radiokomunikace bezlimitní internet i se službou Classic ADSL ve všech jejích variantách. Akce platí pro nové i stávající zákazníky v období 1. dubna – 31. května 2008.

Sdílet

Službu Premium ADSL nabízejí České Radiokomunikace již od roku 2005 a to již od počátku zcela bez datových limitů a za cenově velmi výhodných podmínek. „Před třemi lety bylo opravdu troufalé nabídnout neomezené připojení k internetu v ceně pod 1000,– Kč. My jsme to však zkusili a bylo vidět, že zákazníci již měli monopolu dost a na podobný impuls čekali,“ říká David Mašát, výkonný ředitel pro obchod a marketing Českých Radiokomunikací. „Od té doby se internetový trh hodně vyvinul, ale snažíme se zákazníkům stále nabízet něco navíc tak, aby u nás byli maximálně spokojeni,“ dodává.

Pro nové i stávající zákazníky produktu Classic ADSL tak připravily České Radiokomunikace na období od 1.4. do 31.5. 2008 nabídku připojení k internetu zcela bez datových limitů. Zrušení datových limitů, restrikcí anebo zpoplatnění nadlimitních dat proběhne u všech zákazníků automaticky a bezplatně. Zákazníci si tak budou moci užít neomezeného surfování po internetu při zachování výhodných cenových podmínek služby Classic ADSL. České Radiokomunikace budou i nadále sledovat tržní nabídku a dynamicky reagovat na potřeby zákazníků.

Více informací o službě Premium ADSL a akční nabídce Classic ADSL naleznete na našich webových stránkách www.radiokomu­nikace.cz.