Hlavní navigace

i-SENSYS MF8450: ucelené profesionální barevné řešení pro malé podniky

[Tisková zpráva] Amstelveen, Nizozemsko, 26. srpna 2008: Společnost Canon oznamuje uvedení nového člena řady laserových multifunkčních zařízení i-SENSYS – profesionálního modelu MF8450. Stroj MF8450 s možností síťového provozu představuje laserové zařízení 4-v-1, které nastoluje nové standardy kvality a rychlosti výstupu. Je ideální pro malé podniky, které se chtějí zviditelnit pomocí barev. Toto výkonné kompaktní řešení je vybaveno mnohými vyspělými technologiemi, které najdete u špičkových zobrazovacích zařízení. Jeho charakter utváří výjimečně vysoká produktivita, spolehlivost, praktičnost a efektivita.

Sdílet

„Díky uvedení modelu MF8450 mohou teď i malé podniky těžit z funkcí vysoce kvalitního tisku, kopírování, skenování a faxování,” říká Mogens Jensen, ředitel divize Canon Consumer Imaging Europe. „Tento produkt dosahuje mimořádné úrovně kvality výstupu, využitelnosti a výkonnosti. Jsme si jisti, že se na trhu velmi dobře uchytí.“

  • Laserové zařízení vše-v-jednom se síťovými funkcemi: tisk, faxování, kopírování a skenování
  • Profesionální barevný výstup nejvyšší kvality s unikátními barevnými technologiemi i-SENSYS
  • Rychlost 17 str./min. (kopií/min.) barevně i černobíle
  • Výstup první kopie za přibližně 14 sekund
  • Fixační technologie On-Demand pro okamžité zahřátí a lepší energetickou efektivitu: spotřeba jen 1,2 wattu v klidovém režimu
  • Funkce SEND s Kompaktní PDF: přímé skenování do e-mailu, síťové složky,
  • -FAXu nebo USB flash disku
  • Snadno použitelný 3,5palcový TFT displej s rolovacím kolečkem Easy-Scroll Wheel
  • Oboustranný tisk, kopírování, skenování a faxování
  • Automatický podavač dokumentů na 50 listů (ADF)

Špičkové zpracování barevného obrazu
Model MF8450 stanovuje nové standardy kvality barevného výstupu stolních zařízení. Je vybaven řadou vyspělých technologií, které jsou doménou profesionálních zobrazovacích zařízení Canon: mimo jiné technologie čistě černé barvy, automatické rozpoznávání barev v reálném čase (ACS), čočka Super Toric a technologie duálního přímého mapování. Na tomto stroji snadno zhotovíte vysoce kvalitní skeny, kopie a výtisky, které budou vynikat dokonalými barevnými obrazy a grafikou, ostrým textem a nepřekonatelnou konzistencí a přesností barev. Zařízení si bez zaváhání poradí i s jemnými odstíny pleti a zastíněnými oblastmi.

Výjimečná výkonnost, která šetří čas
Zařízení MF8450 spojuje kvalitu s rychlostí. Přímý tiskový 4D stroj vytváří barevné a černobílé tisky a kopie stálou vysokou rychlostí: 17 str./min/ko­pií/min. Doba výstupu první kopie je přibližně 14 sekund. Navíc technologie Canon rychlého výstupu prvního výtisku, zahrnující též fixační technologii On-Demand, zajišťují nulovou zahřívací dobu a provoz bez čekání i při přechodu z klidového režimu.

Snadné použití
Díky intuitivnímu grafickému rozhraní dokáže uživatel nabídkami procházet snadno a rychle. Pomocník v podobě grafického průvodce mu poradí s nastavením stroje a odstraňováním případných problémů. Stroj tak může začít používat rychle a samostatně vyřešit každou potíž.

Vylepšený tok dat
Funkce SEND s Kompaktním PDF dovoluje zařízení MF8450 fungovat jako komunikační uzel pro digitální sdílení dokumentů ve vysoké kvalitě. Zvyšuje jeho užitnou hodnotu, efektivitu a produktivitu. Uživatelé mohou barevné dokumenty skenovat přímo do e-mailu, na síťový server (SMB a FTP), internetový fax (i-FAX) nebo USB flash disk. Technologie společnosti Canon Kompaktní PDF dokáže za využití procesu rozřazení objektů vytvářet vysoce kvalitní PDF dokumenty do velikosti až 1/20 formátu originálu.

Produktivita a odolnost
Ke standardním funkcím tohoto zařízení patří automatický oboustranný tisk, kopírování, faxování a skenování, které šetří čas i papír. Robustní a stabilní model MF8450 dále nabízí maximální kapacitu papíru 850 listů a 384 MB sdílené paměti. Dokáže vyhovět i náročným požadavkům malých vytížených kanceláří. Zařízení MF8450 je připraveno pro síťový provoz. Disponuje vzdáleným uživatelským rozhraním, které umožňuje jeho sdílení mezi několika uživateli, a také funkcí správy ID oddělení pro zabezpečený přístup v otevřených prostředích.

Efektivní a ekonomické řešení
Všechny spotřební díly jsou součástí čtyř snadno vyměnitelných barevných tonerových kazet vše-v-jednom, čímž jsou zajištěny nepřetržitý vysoce kvalitní výstup a minimální nároky na údržbu. Kazeta s černým tonerem 711 a kazeta s barevným tonerem 717 dosahují ohromující výtěžnosti – 6000 (černá) a 4000 stran (barevná). Zařízení MF8450 nese označení EnergyStar a jeho typická spotřeba energie 2,8 kWh se v dané třídě řadí k nejnižším. V režimu úspory energie spotřebovává model MF8450 pouhých 1,2 wattu.