Hlavní navigace

I v pracovních dnech být IN!

[Tisková zpráva] Gembloux, Belgie, 1. srpna 2007: Case Logic, jeden z předních výrobců doplňků v doméně businessu a životního stylu, dnes představil kolekci “Nezbytné“ - řadu tašek a pouzder zajišťující ochranu pro notebooky, elektronické

Sdílet

Kapka městského designu …
Designérům společnosi Case Logic se podařilo naplnit požadavky profesionálů propojením kreativních prvků s trendy životního stylu. Řada inovací oboustranného pouzdra (pevný neoprenový materiál či polstrovaný interiér) zaručí přiléhavost k notebooku i jeho dokonalou ochranu. Pestré exotické barvy pak dokreslují městský styl.

Julia Rost, Manažerka pro marketing a rozvoj produktu, Case Logic Europe, vysvětluje: „Ve světě profesionálů záleží na každém detailu. Profesionálové si čím dál více žádají produkty, které evokují jistý styl, ale zároveň nejsou pouhými doplňky. Představená kolekce je postavena na potřebách, požadavcích a přáních našich klientů.“

Na služebních cestách
Manageři a profesionálové trávící většinu času na služebních cestách jistě znají problém s organizací svých pracovních potřeb. Case Logic jim nabízí efektivní řešení tak, aby vše mělo své místo. Tašky na notebook obsahují řadu praktických úložných prostor a především kapes (mezi něž patří i tzv. „Speed Pocket”), které zaručující velmi snadný přístup k těm nejdůležitějším potřebám.

Julia Rost dodává: „Snažíme se naplnit požadavky profesionálů na obchodních cestách. Tašky jim umožní uložení veškerých nezbytných kancelářských potřeb a oni tak mohou pracovat efektivně prakticky kdykoli a kdekoli.”

Produkty Case Logic jsou v České republice distribuovány prostřednictvím společnosti SOLID CZECH spol. s r.o.. V případě, že budete žádat fotografie nebo vzorky produktů, prosím kontaktujte tiskové oddělení na níže uvedené adrese.

O společnosti Case Logic – www.caselogic.com
Case Logic byl založen v roce 1984 v Boulder, Colorado (USA), s pobočkou v Gembloux, Belgie. Společnost vlastní více než 100 patentů na svůj inovativní design a technologie a také díky tomu si stále drží prvenství v nabídce doplňků životního stylu. Série produktů zahrnuje více než 300 ukládacích a organizačních řešení pro osobní i profesionální potřeby, stejně tak jako řadu mobilních doplňků pro produkty v následujících oblastech: mobilní počítačová zařízení, životní styl a kufry, DVD, média, auto, foto/video, elektronické mobilní přístroje.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).