Hlavní navigace

IB partnerem ITchallenge

[Tisková zpráva] Společnost Internet BillBoard se stala partnerem 1. ročníku zimní Microsoft ITchallenge - závodu obřího slalomu ve Špindlerově Mlýně, kterého se zúčastní pracovníci IT firem, IT manažeři a podnikatelé z oboru.

Sdílet

Ostrava/Špindlerův Mlýn, 24. prosince 2007 – Internet BillBoard (IB), přední český dodavatel služeb pro správu internetové reklamy, se stal jedním z partnerů prvního ročníku zimní Microsoft ITchallenge. Do Špindlerova Mlýna se na něj 2. února 2008 sjedou desítky amatérských sportovců z oboru informačních technologií, aby si to rozdali v obřím slalomu mezi 25 brankami na 550m dlouhé trati. Zimní část ITchallenge navazuje lyžařským kláním na úspěšné letní závody na horských kolech v Soběslavi, jehož byl IB rovněž partnerem.

„Práce v IT představuje především duševní zátěž organismu a proto je skvělé, že se můžeme odreagovat a zrelaxovat aktivním pohybem s lidmi z branže,“ uvedl obchodní ředitel Internet BillBoard Tomáš Horák. „Neformální prostředí a poznání se navzájem i po jiné než pracovní stránce utužuje nejen pracovní, ale i osobní přátelské vztahy. Rádi se přijedeme pobavit a změřit si své síly.“

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).