Hlavní navigace

IBM podporuje nové řešení správy životních cyklů produktů Dassault Systèmes V6

[Tisková zpráva] ARMONK, New York: Společnost IBM (NYSE: IBM) oznámila podporu nového řešení správy životních cyklů produktů (PLM) V6 společnosti Dassault Systèmes (NASDAQ: DASTY). Tato nová verze je základnou pro budoucí aplikace PLM, jež mají zvýšit produktivitu podniků a zkrátit dobu potřebnou k uvádění výrobků na trh.

Sdílet

Platforma V6 usnadní používání aplikací PLM napříč různě specializovanými technickými a obchodními skupinami. Je založena na otevřené a škálovatelné architektuře orientované na služby (SOA) a usnadní globálním týmům spolupráci na vývoji nových produktových řad včetně definice specifikací, návrhu a vývoje.

V6 poskytuje online webové prostředí, v němž mají uživatelé 3D reálný pohled na nové produkty předtím, než se dostanou do výroby. Nová platforma společnosti Dassault Systèmes je založena na technologii MatrixOne a zahrnuje sadu integrovaných aplikací, jež pokrývají širokou řadu procesů PLM – včetně plánování a vývoje výrobků, zajištění materiálů, shody s předpisy a programového řízení.

Platforma V6 spolupracuje s produkty WebSphere, Information Management, Rational, Tivoli a Lotus, takže ideálně doplňuje architekturu SOA společnosti IBM. Společnosti Dassault Systèmes a IBM společně podporují architekturu SOA jako ekonomický přístup k nasazování opakovatelných, oborově specifických řešení.

Návrháři a konstruktéři výrobků, kteří potřebují okamžitě řešit problémy pomocí rychlých zpráv a webových konferencí, mohou integrovat Lotus Sametime s řešením Dassault Systèmes 3DLive pro pohotové vyhledávání, komunikaci a spolupráci na produktových datech.

Klienti, kteří chtějí integrovat aplikace PLM s dalšími podnikovými systémy napříč svým hodnotovým řetězcem, mohou využít globální síť odborníků IBM na software a služby, kteří pracují v centrech IBM PLM Center of Excellence. Mohou také využít odborné znalosti odborníků Dassault Systèmes v International Competency Center (IDSICC) ve francouzském Suresnes.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).