Hlavní navigace

IBM rozšiřuje svůj software pro zajištění kontinuity provozu a ochranu dat

[Tisková zpráva] Armonk, New York – 2. května 2007: Společnost IBM oznámila dostupnost zálohovacího a obnovovacího softwaru pro prostředí Microsoft SharePoint, který firmám pomůže chránit, spravovat a obnovovat důležitá podniková data a aplikace. Nový produkt Tivoli Storage Manager (TSM) pro Microsoft (MS) SharePoint poskytuje funkce zálohování a obnovení pro řešení online spolupráce Microsoft SharePoint, jež umožňuje sdílet důležitá podniková data a dokumenty sady Microsoft Office.

Sdílet

TSM, software IBM pro ochranu podnikových dat, pomáhá snižovat rizika spojená se ztrátami dat, snižuje komplikovanost a pomáhá udržovat náklady pod kontrolou. TSM pomáhá zákazníkům optimalizovat datová úložiště, chránit integritu dat a dodržovat požadavky na uchovávání dat. Zároveň pomáhá řešit problémy spojené s neustále rostoucí explozí dat. Zákazníci produktu TSM for MS SharePoint získají všechny výhody produktové řady TSM, například možnost spravovat data v několikavrstvé hierarchii datových úložišť, podporu stovek zařízení a automatickou správu uložených objektů na základě zásad.

Produkt TSM for MS SharePoint nabízí zákazníkům funkce zálohování a obnovení prostředí MS SharePoint Portal Server 2003 a MS Office SharePoint Server 2007 (Windows SharePoint Services 2.0 a 3.0). To zahrnuje obnovení na úrovni celé instalace, její části nebo jednotlivých položek, zajištění integrity dat, integraci s diskovými a páskovými prostředími, správu záložních dat na základě zásad, plánování, monitorování a vytváření sestav bez zablokování souborů rejstříku při zálohování, v jehož důsledku by byly nepoužitelné. TSM for MS SharePoint doplňuje ostatní produkty Tivoli pro ochranu dat a nyní poskytuje úplnou funkčnost zálohování a obnovení celých informačních prostředí.

„Díky rozšíření řady produktů TSM o aplikaci TSM for MS SharePoint bude nyní IBM moci nabízet zákazníkům důležité řešení kontinuity provozu a ochrany dat na platformě Windows,“ řekl Hershel Harris, viceprezident IBM pro Tivoli Storage and Security. „Nový produkt TSM dává zákazníkům záruku, že mohou rychle a s jistotou obnovit data portálu SharePoint, pokud by došlo k jakémukoli přerušení jeho provozu.“ TSM for MS SharePoint umožňuje velmi detailně nastavit zálohování dat, takže lze v případě problému obnovit všechny seznamy, knihovny a položky včetně událostí, odkazů, úkolů, kontaktů, oznámení, diskusí, anket, řešených problémů, portálových odkazů, šablon a metadat zabezpečení. Díky možnosti detailně nadefinovat plány zálohování poskytuje TSM for MS SharePoint flexibilitu pro odlišná a jedinečná prostředí zákazníků, protože každý zákazník má odlišnou infrastrukturu.

Produkt TSM jako významná součást iniciativy IBM Service Management pomáhá zákazníkům optimalizovat datová úložiště, chránit integritu dat a dodržovat požadavky na uchovávání dat. IBM Tivoli Storage Manager for Microsoft SharePoint je pro zákazníky k dispozici od 4. května 2007, mohou si jej koupit buď přímo od IBM, nebo od obchodních partnerů IBM.

Informace o společnosti IBM a jejích úložných řešeních najdete na http://www.ib­m.com/storage.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).