Hlavní navigace

IBM uvádí úložné řešení podnikové třídy pro střední firmy

[Tisková zpráva] Nové řešení System Storage DS5020 Express vybavené vlastním šifrováním disků pro hostování kritických podnikových aplikací

Sdílet

Somers, New York: Společnost IBM (NYSE: IBM) oznámila dostupnost nového diskového řešení IBM System Storage DS5020 Express, které přináší středním firmám úložné funkce podnikové třídy.

IBM System Storage DS5020 poskytuje středně velkým firmám vysoký výkon, dostupnost a řešení, na které jsou podnikoví zákazníci zvyklí, ale za cenu přizpůsobenou možnostem středních organizací.

Diskový systém System Storage DS5020 Express je vybaven špičkovým rozhraním Fibre Channel (FC) 8 Gb/s a hostitelskou sběrnicí iSCSI, takže jej lze hladce integrovat do stávajících i nových infrastruktur. Zároveň poskytuje vyvážený výkon potřebný ke zvládání smíšených pracovních úloh vzniklých konsolidací. Vyvážený výkon podporuje potřeby konsolidovaných nebo virtualizovaných prostředí jako jsou IBM PowerVM, Microsoft Windows 2008 Hyper-V a VMware vSphere 4, zatímco poskytuje vynikající dobu odezvy.

Jeho modulární architektura a účinnost pomáhají snižovat pořizovací a provozní náklady, neboť výkonové a konfigurační nároky lze splnit s minimální hrubou kapacitou.

System Storage DS5020 bude také prvním diskovým produktem střední třídy na trhu, který nabídne vlastní šifrovaní diskových jednotek. Díky tomu se ideálně hodí pro kriticky důležité obchodní aplikace. Šifrování celých disků zabezpečuje data na nejzákladnější úrovni, pevném disku. Chrání je před různými typy ohrožení, aniž by to bylo na úkor výkonu.

DS5020 nabízí čtyři rozhraní FC 8 Gb/s pro připojení k hostitelským nebo úložným sítím a může podporovat až čtyři další porty, a to buď FC 8 Gb/s nebo iSCSI 1 Gb/s. DS5020 podporuje až 112 disků s rozšiřujícími jednotkami EXP520. Systém umožňuje volit mezi FC, vlastními šifrovanými FC a SATA disky.

DS5020 podporuje všechny současné nadstandardní funkce včetně šifrování, členění na oddíly a funkcí FlashCopy, VolumeCopy a Enhanced Remote Mirroring.

V nedávném průzkumu IBM byla správa informací hodnocena jako nejkritičtější priorita IT pro zlepšení výkonnosti firmy zhruba 75 procenty účastníků. System Storage DS5020 Express je postaven tak, aby pomohl středním firmám uspokojit jejich potřeby v oblasti správy informací.

Studii si můžete stáhnout z webu http://www.ib­m.com/press/at­tachments/ibm_mid­market_trend_stu­dy.pdf.

Další informace o programu Express Advantage a nových produktech Express Advantage najdete na webu http://www.ib­m.com/expressad­vantage.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).