Hlavní navigace

IceWarp CZ uvádí Merak Mail Server 8.5 pro Windows i Linux

[Tisková zpráva] Praha 21. září 2006 – Společnost IceWarp, dodavatel poštovního serveru Merak Mail Server, uvedla na trh novou lokalizovanou verzi Merak Mail Server 8.5, která přináší celou řadu nových funkcí a vylepšení.

Sdílet

Nová verze Merak Mail Server 8.5 nabízí kompletně inovovaný Merak GroupWare určený pro sdílení kalendářů, kontaktů a úkolů mezi uživateli, a to přímo z prostředí MS Outlook. Jednotliví uživatelé se přitom řadí do skupin s možností nastavení individuálních přístupových práv a automatického přidání nového uživatele do globálního adresáře. Nově přibyla i podpora formátů vCard, vCalendar a vFreeBusy.

Nové funkce doplňuje kompletní sada nástrojů sloužící k zabezpečení mail serveru proti útokům typu DoS a DDoS a rovněž k ochraně před zneužitím spammery. Administrátor může navíc nastavit dobu, po kterou bude útočníkova IP adresa zablokována, a dále pak aplikovat různá pravidla pro každou doménu.

Se zabezpečením serveru souvisí i nové antispamové filtry, které spolehlivě zamezují průniku, v poslední době stále rozšířenějších, obrázkových spamů. V tomto případě má administrátor možnost nastavit individuální pravidla pro každou doménu.

Poslední velkou novinkou je migrační nástroj z MS Exchange, který umožňuje snadno a rychle migrovat na Merak Mail Server. Veškeré složky, e-maily kalendářové položky a kontakty jsou tak přeneseny elegantním způsobem

Merak Mail Server 8.5 ve verzích pro Windows a Linux je k dispozici ke stažení na internetové adrese www.icewarp.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).