Hlavní navigace

IceWarp uvádí Merak Mail Server

[Tisková zpráva]

Sdílet

Společnost IceWarp uvádí Merak Mail Server

Praha 10.5.2005 – Společnost IceWarp oficiálně uvádí na trh produkt Merak Mail server představující spolehlivé a cenově dostupné řešení e-mailového serveru pro všechny segmenty trhu, od malých a středních kanceláří až po velké internetové projekty. Produkt obsahuje všechny, pro dnešní dobu nedílné součásti, jakými jsou ochrana proti spamu založená na analýze obsahu zpráv, integrovaný antivirus, groupware určený pro sdílení informaci v týmu pracovníku, ale také instant messaging server pro bezpečnou interaktivní komunikaci po Internetu. Malé a střední kanceláře také ocení integrovaný Proxy server a Webserver.

Software pracuje na platformě Microsoft Windows a podporuje protokoly SMTP, POP3, IMAP4, Http, LDAP a Jabber. Plně podporuje mutlidoménové systémy a v základní licenci neomezené množství uživatelů/domén. Nejvíce nároční zákazníci jistě ocení možnosti sdíleného kalendáře, adresářů či složek.

Největší otázkou dneška je bezpečnost. Díky integrovanému antiviru a antispamovému řešení se lze velmi jednoduše a efektivně zbavit všech potenciálních bezpečnostních rizik internetové komunikace. Všechna uskutečněná spojení jsou plně šifrována pomocí technologií TLS/SSL.

Merak Mail server nabízí základní funkce:
Merak Instant Antispam – kompletní ochrana proti nevyžádané poště využívající jako celek technologie SpamAssassin, Bayesiánských filtrů, SPF, Challenge response a vlastní systém velice sofistikovaných statických filtrů. Produkt je schopný zachytit až 90% nevyžádané pošty na serveru.
Integrovaný antivirus – rychlá a efektivní ochrana proti virům postavená na osvědčeném produktu Avast32 společnosti Alwil Sofware.
Merak Instant Messaging – integrovaný a zabezpečený server pro komunikaci pomocí krátkých zpráv mezi uživateli. Umožňuje plně propojit Merak Mail server s ostatními servery ICQ, AOL, MSN a Yahoo.
Merak GroupWare – produkt k dosažení plného sdílení informaci ve firmě. Lze sdílet poznámky, kalendář, upomínky či adresáře. Data jsou dostupná přes webmail, nebo mohou být plně synchronizována s programem MS Outlook.

Společnost poskytuje jako jedna z mála v tomto oboru nonstop 24 hodinovou technickou podporu v ceně produktu, ale také instalaci u zákazníka a další radu konzultačních činností včetně podpory při migraci.
Diky integrovanému klientskému webmailu rozhraní je možné pracovat s e-maily a běžnou agendou uloženou na serveru odkudkoliv ze světa.

Ředitel oficiálního zastoupení zastoupení v ČR k tomu dodává: “Věříme, že uživatelé nechtějí technologii, ale řešení. Tímto směrem se ubírá i naše strategie. Zastoupení v ČR, že je mnohem blíže zákazníkovi i jeho potřebám, než kdokoliv jiný na trhu…“


Pro více informací prosím kontaktujte prosím:
PRAM Consulting s.r.o.
Karel Kapinus – karel.kapinus@pram­.cz, tel.: +420 224 913 000

O společnosti IceWarp:
Společnost IceWarp založil v roce 2001 Jakub Klos, který od roku 1999 úspěšně vyvíjel produkt Merak Mail Server. V roce 2002 byla založena americká společnost Merak Mail server Inc. soustřeďující se výhradně na trh v USA. Společnost IceWarp má v současné době více jak 30.000 unikátních instalací a ve světe má více než 30 milionů koncových uživatelů. Informace o produktu je možné najít přímo na : www.icewarp.cz