Hlavní navigace

IceWarp v ČR: K mail serveru dostanete Dell server zdarma

[Tisková zpráva] Praha 20.2. 2008 - Společnost IceWarp Czech Republic se rozhodla ke svému produktu Merak Mail server nabízet zdarma kvalitní HW od společnosti Dell. Na trhu v České republice se jedná o zcela ojedinělý obchodní tah. Společnost si klade za cíl zejména splnit své plány prodejů v ČR pro rok 2008.

Sdílet

Zákazníci společnosti IceWarp díky nastavené strategii získají v ceně licence server Dell PowerEdge 860 s nainsta­lovaným produktem Merak Mail server a v konfiguraci, která dokáže bez problému obhospodařit tisíce uživatelů. Dell PowerEdge 860 nabízí:

  • Dual Core® Xeon® 3040 Processor at 1.86GHz
  • 2MB L2 cache, 1066MHz FSB
  • 1GB DDR2 SDRAM 667MHz Memory (1×1GB dual ranked DIMMs)
  • ECC , čelní krytku pro PowerEdge 860
  • Riser s PCI-E Support (1×PCI x8 slot, 1× PCI-E x 4slot)
  • pevný disk 160 GB 3,5palcový SATA, 7200 ot./min. , konfigurace RAID 1 , C1 – SATA rozhraní na základní desce
  • 1 pevný disk připojený k vestavenému SATA řadiči, instalaci Open Manager od výrobce a CD 24× CDRW/DVD Bombo Drive, IDE

V praxi nejde jen o dodaný HW. Zákazník provede jednoduchou specifikaci svých požadavků, technici společnosti vypracují postup implementace řešení, popř. postup migrace a přenesení dat ze stávajícího řešení e-mailového serveru. Postarají se také o celkovou dodávku a zaškolí odborný personál zákazníka.

„Reagujeme tak na potřeby trhu, který si od nás žádá skutečně kompletní řešení a rovněž zjednodušujeme jinak velmi složitý proces komunikace mezi dodavateli HW a SW řešení“ říká Adam Paclt, ředitel zastoupení pro ČR a dodává: „Zákazník jednoduše definuje své požadavky, zejména co se do počtu uživatelů týká, a my se sami nebo ve spolupráci s certifikovanými partnery postaráme o zbytek. Realizace kompletních řešení se tak minimalizuje na pouhých několik dní.“