Hlavní navigace

ICQ 6 konečně v češtině na Atlas.cz

[Tisková zpráva] Atlas ICQ 6 – nejnovější verze ICQ v českém jazyce – přináší český obsah a revoluci v komunikaci díky platformě, která přirozeně spojuje všechny druhy digitální komunikace.

Sdílet

Praha, 29. května 2007 – Společnost ICQ a portál Atlas dnes spustila nejnovější verzi ICQ 6.0 v českém jazyce. Tato nová verze není pouhým upgradem verze předchozí – naopak, přináší zcela nové možnosti. ICQ 6 nabízí jednu platformu, která umožňuje rychlé zasílání zpráv, klasické telefonní hovory i spojení obrazem. Její součástí je také český obsah. Toto přátelské a intuitivní prostředí je doplněno originálním soundtrackem, který složila a nahrála exkluzivně pro ICQ hudební dvojice Infected Mushroom.

„Českou verzí Atlas ICQ 6 uživatel navíc získává přístup k aktuálním zprávám, informacím a možnosti on-line poslechu českých rozhlasových stanic“, dodává David Duroň, generální ředitel a člen představenstva Atlas.cz, a.s.

Atlas ICQ 6 přináší uživatelům zcela novou zkušenost. Kompletním balíkem nástrojů pro digitální a mobilní výměnu informací umožňuje rychlou a jednoduchou interakci napříč všemi druhy komunikace. Uživatelé mají stále možnost zasílat SMS zprávy z ICQ do sítě Vodafone i Telefónica O2. Zprávy z ICQ na mobilní telefony jsou zcela zdarma, odpovědní zprávy zpoplatňuje operátor podle běžného tarifu. Navíc je vše (rychlé zasílání zpráv, hlasové i video hovory) dostupné prostřednictvím jediného okna. ICQ 6 se rovněž pyšní zcela novým prostředím klienta a přepracovaným uživatelským rozhraním se svěžím vzhledem.

Novinky a vylepšení funkcí ICQ 6 zahrnují:

  • Rychlé zasílání zpráv – umožňuje uživateli odeslat zprávu kontaktu bez nutnosti otevírat okno zprávy.
  • Snadný přístup – jednoduchá navigace mezi příchozími zprávami.
  • Konverzaci v jednom okně – ovládání veškerých aktivních konverzací v jediném okně pomocí záložek.
  • Historii – nový, vylepšený vzhled umožňuje vyhledávat v historii zpráv, souborů, hovorů atd.
  • Možnosti vyhledávání – zdokonalené a jednoduché hledání v Seznamu kontaktů, v ICQ a v Internetu.

„Každý, kdo někdy používal ICQ, okamžitě zjistí, že ICQ 6 není pouhým upgradem, nýbrž že se jedná o opravdovou revoluci v oblasti instant messaging,“ říká výkonný ředitel ICQ, Orey Gilliam, a dodává: „V blízké budoucnosti hodlá ICQ vydat další aktualizace, které našim uživatelům umožní transformovat ICQ 6 na ještě osobnější a intuitivnější nástroj díky nabídce přímého přístupu ke službám Web 2.0 a internetovým knihovnám ICQ.“

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).