Hlavní navigace

ICQ integruje chatování z Facebooku

[Tisková zpráva] ICQ 7 s integrovaným facebookovým chatem umožní uživatelům ICQ komunikovat s přáteli na Facebooku přímo z ICQ

Sdílet

PRAHA, 25. března 2010 – ICQ, přední poskytovatel služeb typu „instant messaging“ (IM), uvádí na trh verzi ICQ 7 s integrovaným chatem na Facebooku. Uživatelé ICQ 7 s facebookovým chatem si nyní mohou přidávat své přátele z Facebooku do seznamu ICQ kontaktů a chatovat s nimi z ICQ přes Instant Messaging.

Spolupráce s Facebookem je dalším krokem k integraci ICQ se sociálními sítěmi, která byla prezentována v lednu 2010 se spuštěním nové verze ICQ. Poslední verze ICQ 7 nabízí služby typu „Social Messaging“ v rámci IM nástroje, takže uživatelé mají k dispozici aktuální informace z předních sociálních sítí, jako jsou Facebook, twitter, YouTube a flickr, mohou komentovat různé aktuality a také posílat svůj Status na Facebook a twitter – přímo z ICQ.

Současná spolupráce mezi ICQ a Facebookem se rozšiřuje: uživatelé mohou nyní snadno přidat své přátele na Facebooku do seznamu kontaktů ICQ a chatovat s nimi z ICQ – v době, kdy jsou online na Facebooku.

Eliav Moshe, výkonný ředitel ICQ řekl: „Díky integraci facebookového chatu nabízí ICQ uživatelům komunikační nástroj, který jim umožňuje zůstat v kontaktu se všemi přáteli – ať již to jsou uživatelé ICQ nebo ne. ICQ 7 s integrovaným chatem na Facebooku nabízí uživatelům optimální integraci sociálních onlinových aktivit s jejich osobním komunikačním nástrojem. Tato integrace činí z ICQ v podstatě optimální nástroj pro sociální messaging.“

Nová verze ICQ 7 je ke stažení na: http://www.ic­q.com/download/. ICQ 7 je zdarma dostupná ke stažení také ve společné verzi s portálem Centrum.cz na: http://icq.cen­trum.cz/.

O ICQ:
ICQ je předním poskytovatelem služeb typu „instant messaging“ pro globální komunitu internetových uživatelů. Robustní instant messaging software ICQ, špičkové komunikační funkcionality a dynamické nástroje pro komunity jsou nyní bezplatně dostupné v 16 jazycích na webové stránce www.icq.com. ICQ byla vytvořena v roce 1996 izraelskou společností Mirabillis, která je dnes součástí skupiny AOL LLC. ICQ a její květinové logo jsou registrovanými známkami AOL LLC v USA a dalších zemí světa.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).