Hlavní navigace

ICQ nabízí mobilní chatování s přáteli na Facebooku přes ICQ

[Tisková zpráva] ICQ rozšiřuje facebookovou chatovací funkcionalitu o Java telefony

Sdílet

PRAHA, 25. května 2010 – ICQ, přední poskytovatel služeb typu „instant messaging“ (IM), rozšiřuje svou nabídku mobilních služeb o integraci facebookového chatu do mobilní aplikace ICQ pro mobilní telefony postavené na platformě Java. Nyní mohou uživatelé chatovat se svými přáteli, kteří jsou online na Facebooku, přímo ze své mobilní aplikace ICQ.

S integrovaným chatováním na Facebooku nabízí mobilní aplikace ICQ pro Java telefony výhody připojení k populární sociální síti prostřednictvím služby pro instant messaging. Nová verze mobilní aplikace ICQ s facebookovým chatem poskytuje flexibilitu a nezávislost, protože uživatelé mohou zůstat ve spojení se svými přáteli z Facebooku prostřednictvím ICQ skutečně kdekoliv.

Elaiv Moshe, výkonný ředitel ICQ, k tomu říká: „Mezi uživateli ICQ cítíme stále větší poptávku po mobilních aplikacích a s tímto rozšířením ICQ služeb nabízíme funkcionalitu, která byla vyžadována nejvíce: hladkou integraci online aktivit a přitom být ve spojení odkudkoliv.“

Aplikace ICQ pro mobilní zařízení je dostupná na http://www.ic­q.com/download/mo­bile. Aplikaci lze stáhnout a využívat na nejrůznějších telefonech s podporou standardu J2ME Java.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).