Hlavní navigace

ICQ pokračuje v uvádění mobilních aplikací, nyní na platformě Android

[Tisková zpráva] S ICQ Mobile pro telefony Android je Instant Messaging v prostředí Android úplnou hračkou

Sdílet

PRAHA, 11. srpna 2010 – ICQ pokračuje s uváděním svých aplikací pro oblíbené mobilní telefonní platformy, nyní také nabízí ICQ Mobile pro telefony Android. Aplikace ICQ Mobile je k dispozici zdarma na Android Market a zajišťuje ICQ uživatelům nepřetržitý kontakt i na cestách, nově s telefony s podporou platformy Android.

Podpora prostředí Android znamená, že mobilní verze ICQ, populární služby typu instant messaging (IM) je nyní dostupná pro širší výběr mobilních operačních systémů včetně iPhone, BlackBerry, Windows Mobile a Java.

ICQ Mobile pro Android je nabitá všemi nejoblíbenějšími ICQ funkcemi. Bezplatná aplikace obsahuje nedávno integrovaný Facebook Chat, který umožňuje uživatelům ICQ přidávat své přátele z Facebooku do seznamu kontaktů a povídat si s nimi přímo z ICQ. Nová ICQ Mobile aplikace umožňuje také aktualizovat přátele na populárních sociálních sítích, jako je Facebook a Twitter. Integrovaný ICQ Chat je pro uživatele ideální, protože poskytuje okamžité připojení bez nutnosti platit za SMS a zároveň je v běžném využití rychlejší než mobilní emailová aplikace.

ICQ Mobile pro Android je k dispozici zdarma na Android Market, který je dostupný na www.android.com/mar­ket/. Aplikace je dostupná pro operační systém Android verze 1.5 a vyšší. Datová spojení mohou být zpoplatněna.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).