Hlavní navigace

ICQ představuje ICQ Mobile Games Portal: hrajte vaše oblíbené hry na cestách

[Tisková zpráva] PRAHA, 1. dubna 2009: ICQ, přední poskytovatel služeb typu „instant messaging“ (IM) pokračuje ve své strategii nabízet rozšířené mobilní služby s tím, že spustil mobilní herní portál ICQ Mobile Games Portal. Hraní vašich oblíbených her bude nyní snazší než kdy jindy, a to i když budete daleko od svého počítače.

Sdílet

ICQ Mobile Games Portal je otevřený pro každého uživatele a má rychlé a jednoduché ovládání. Kdokoliv si může stáhnout oblíbené hry do svých mobilních zařízení a začít hrát. Chcete-li začít, jděte na http://mobile­games.icq.com a zvolte na Vašem mobilu seznam her. Nyní jen stačí kliknout na tlačítko „download“ u vaší oblíbené hry a připravit se na hru.

Některé z nejpopulárnějších her v současné době, které jsou k dispozici pro stažení z tohoto portálu, zahrnují ICQ Balls ‚n‘ Walls, Zoopaloola, Slide a Lama Deluxe a mnoho dalších. Herní kategorie zahrnují dobrodružné, strategické, závodní atd. – dle zájmu jednotlivých hráčů.

ICQ Mobile Games Portal podporuje pět jazyků: angličtinu, němčinu, ruštinu, češtinu a hebrejštinu a stahovací služba je dostupná v řadě zemí včetně Ruska, Německa, České republiky, Izraele a dalších.

„Nabídkou zábavy dostupné prostřednictvím ICQ Mobile Games Portal chceme umožnit našim uživatelům, aby se nikdy nenudili,“ říká viceprezident ICQ, Ofer Oved. „Poptávka po mobilních hrách a herním obsahu dramaticky roste a mobilní hry na ICQ Mobile Games Portal jsou dalším krokem v mobilní strategii ICQ, jejímž cílem je vytvořit širokou škálu ICQ mobilních produktů vhodných pro všechny uživatele nacházející se kdekoliv. Prostřednictvím této strategie nabízíme uživatelům možnost zůstat v kontaktu přes mobilní IM, zatímco jsou na cestách, a hrát své oblíbené hry s využitím ICQ Mobile Games Portal. ICQ se plně orientuje na své uživatele – jejich potřeby a přání jsou naší hlavní prioritou. "

Stáhněte si svou oblíbenou hru s ICQ Mobile Games Portal na: http://mobile­games.icq.com

O ICQ: ICQ je předním poskytovatelem služeb typu „instant messaging“ pro globální komunitu internetových uživatelů. Robustní instant messaging software ICQ, špičkové komunikační funkcionality a dynamické nástroje pro komunity jsou nyní bezplatně dostupné ve 29 jazycích na webové stránce www.icq.com. ICQ byla vytvořena v roce 1996 izraelskou společností Mirabillis, která je dnes součástí skupiny AOL LLC. ICQ a její květinové logo jsou registrovanými známkami AOL LLC v USA a dalších zemí světa.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).