Hlavní navigace

ICQ představuje mobilní zařízení pod značkou ICQ

[Tisková zpráva] ICQ jako první poskytovatel služeb „instant messaging“ přichází na trh s novým mobilním zařízením se svou značkou, který obsahuje výhodný předplacený balíček s neomezeným mobilním přístupem pro uživatele ICQ účtu. Ti tak mohou být stále v kontaktu se svými ICQ přáteli přímo z mobilu.

Sdílet

Mnichov, 5. prosince 2008: Představením nového ICQ mobilního zařízení pokračuje ICQ v rozšiřování svých mobilních služeb. Nové mobilní zařízení bylo uvedeno v těchto dnech na německý trh, kde ICQ komunitu tvoří více jak 8 miliónů uživatelů, a plánuje se rozšíření i do dalších zemí. Toto zařízení je postaveno na inovativních ICQ mobilních službách uvedených již dříve tento rok, přičemž obsahuje ICQ cestovatelskou SIM kartu, službu posílání SMS zpráv z ICQ, a nyní také ICQ mobilní telefon.

Uvedení mobilního telefonu ICQ podtrhuje snahu ICQ o to, aby uživatelé mohli zůstat ve spojení, i když nejsou právě u svého počítače či laptopu. Mobilní telefon přichází také s komunikačním balíčkem zahrnujícím neomezený přístup do ICQ, což znamená, že přihlášení uživatelé zůstávají v kontaktu přímo v jejich mobilu. Do budoucna plánuje ICQ obohatit tuto službu o emailovou službu prostřednictvím mobilního portálu. Mobilní balíček je pro první měsíc zdarma a poté je nabízen za výhodnou sazbu 4,95 EUR za měsíc.

ICQ mobil bude možné získat přes online prodejce a největší mobilní prodejny v Německu. Přichází se snadno ovladatelnou QWERTY klávesnicí pro jednoduché a rychlé vytváření instant messaging zpráv. Nová iniciativa vychází z vize ICQ poskytovat svým uživatelům komunikační služby napříč celým spektrem komunikačních platforem, online či offline. ICQ nabízí celou řadu komunikačních nástrojů – tzv. službu „instant messaging“ (IM), zasílání SMS zpráv, volání přes ICQ s využitím videa a do budoucna také možnost IM komunikace z PC do TV (PC-to-TV Instant Messaging).

„ICQ uživatelé jsou součástí rychle rostoucí komunity a jako takové se ICQ rozhodla nabídnout takovou škálu produktů a služeb, které právě potřebují,“ říká viceprezident ICQ Ofer Oved. „Mobilní služby jsou součástí komplexní nabídky pro ICQ uživatele a my jsem hrdí, že rozšiřujeme kolekci služeb právě o ICQ mobil. Toto ICQ mobilní zařízení dotváří již existující produktové portfolio ICQ nabízené uživatelům, které v sobě integruje komunikaci, obsah a služby,“ dodává Ofer Oved.

O ICQ: ICQ je předním poskytovatelem služeb typu „instant messaging“ pro globální komunitu internetových uživatelů. Robustní instant messaging software ICQ, špičkové komunikační funkcionality a dynamické nástroje pro komunity jsou nyní bezplatně dostupné ve 29 jazycích na webové stránce www.icq.com. ICQ byla vytvořena v roce 1996 izraelskou společností Mirabillis, která je dnes součástí skupiny AOL LLC. ICQ a její květinové logo jsou registrovanými známkami AOL LLC v USA a dalších zemí světa.