Hlavní navigace

ICZ implementovala systém WMS OSIRIS v Centrálním distribučním skladu HAMÉ, a.s.

[Tisková zpráva] (Praha, 5. února 2007) – Společnost ICZ, významný český dodavatel integrovaných softwarových a síťových řešení, úspěšně implementovala komplexní systém pro řízení skladového provozu Centrálního distribučního skladu HAMÉ, a.s. Dodávka systému obsahovala provozní servery, bezdrátovou síť, mobilní terminály v ručním a vozíkovém provedení, aplikační software WMS OSIRIS a další související služby (instalace všech technických a programových prostředků, zaškolení uživatelů a dohled nad přípravou produktivního provozu).

Sdílet

Dodávka systému byla zahájena v dubnu 2006 . V průběhu května a června byl zpracován a odsouhlasen podrobný procesní model skladového provozu a navržen způsob podpory jednotlivých činností dodávaným informačním systémem. V srpnu byla ukončena hlavní část implementačních prací (včetně rozhraní s nadřazeným informačním systémem MFG/PRO) a byla zahájena dodávka technických prostředků (servery, bezdrátová síť). Po jejím ukončení a instalaci celého systému v cílovém prostředí bylo zahájeno jeho testování v reálných provozních podmínkách a postupné zaškolení všech provozních pracovníků. Ve druhé polovině září pak byl zahájen návoz zboží a příprava jeho expedice. Provoz CDS byl zahájen 3.10.2006, kdy byly expedovány první dodávky odběratelům.

Informační systém WMS OSIRIS používají v současné době například společnosti OLMA Olomouc, Arktida Brno, KORADO Česká Třebová, RUBENA Náchod, ČSAD Hodonín či Johnson&Johnson ČR a kromě kvality systému oceňují i rozsáhlé know-how společnosti ICZ v této aplikační oblasti. Josef Černý, vedoucí týmu logistických aplikací, k tomu dodává: „Náš realizační tým má dlouholeté zkušenosti s projekty zaměřenými na oblast vnitropodnikové logistiky a řízení dodavatelských řetězců. Svým zákazníkům nabízíme nejen moderní informační, identifikační a komunikační technologie, ale především znalost logistických procesů a způsobů jejich optimalizace vedoucí k vyšší efektivnosti a výkonnosti jednotlivých článků logistického řetězce.“

Na zakázce v roli subdodavatelů ICZ spolupracovaly mimo jiných i následující společnosti: Symbol Technologies Inc. (od 9.1.2007 součást Motorola, Inc) jako dodavatel mobilních terminálů (ruční, vozíkové) a prvků bezdrátové sítě, Hewlett Packard jako dodavatel provozních serverů, Oracle Česká republika jako dodavatel databázového systému a Progress Software jako dodavatel integračního nástroje Sonic.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).