Hlavní navigace

ICZ partnerem Juniper Networks

[Tisková zpráva] (Praha, 27. května 2008) – Společnost ICZ, která patří mezi nejvýznamnější české společnosti nabízející integrovaná softwarová a síťová řešení, jako první firma na českém trhu splnila podmínky a stala se ELITE partnerem společnosti JUNIPER NETWORKS ve třech oblastech specializace: Service Provider Infrastructure, Enterprise Networking a Advanced Security. Tento status je nejvyšším stupněm certifikovaného partnerství.

Sdílet

Juniper Networks je předním světovým dodavatelem na trhu produktů pro bezpečnou a spolehlivou komunikaci v prostředí IP sítí. Revolučním způsobem řeší globální výměnu informací a specializované, vysoce výkonné IP systémy společnosti umožňují zákazníkům provozovat řadu služeb či aplikací na jednotné platformě s vysokou úrovní zabezpečení.

„Společnost ICZ tímto krokem naplňuje cíl být svým zákazníkům špičkovým partnerem v oblasti networkingu a bezpečnosti. Již v minulosti jsme dokázali efektivně pracovat se špičkovými sítovými technologiemi a partnerství s Juniper nás posouvá zase o stupeň dál“ ,řekl Bohuslav Cempírek, generální ředitel ICZ a.s.