Hlavní navigace

ICZ provedla akvizici společnosti DELINFO

[Tisková zpráva] (Praha, 17. prosince 2008) – Společnost ICZ a.s., významný dodavatel integrovaných softwarových a síťových řešení, převzala stoprocentní podíl ve firmě DELINFO, spol. s r.o. Společnost se specializuje na výzkum, vývoj a realizaci speciálních informačních a geografických informačních systémů. Mezi její zákazníky patří především Armáda ČR.

Sdílet

„Akvizice společnosti DELINFO a jejích špičkových odborníků nám umožní rozšířit a ještě více prohloubit naše aktivity v oblasti obranného průmyslu a vývoje operačně taktických informačních systémů,“ uvedl Bohuslav Cempírek, generální ředitel společnosti ICZ a.s.

„ICZ považujeme za významný subjekt na poli systémové integrace. Zejména v oblasti bezpečnosti a správy utajovaných informací je nám filozofie ICZ velmi blízká. Současně chápeme vstup kapitálově silného partnera jako možnost dalšího rozvoje mimořádně specializovaných a technologicky náročných řešení,“ řekl Ladislav Nesrsta, výkonný ředitel společnosti DELINFO, spol. s r.o.

Společnost DELINFO působí na českém trhu informačních technologií od roku 1993. Orientuje se na poskytování komplexních služeb v oblasti budování informačních systémů se zaměřením na otevřené systémy, zejména pak v oblasti speciálních a geografických informačních systémů a řešení problematiky ochrany a bezpečnosti informací.

DELINFO má 30 zaměstnanců a v minulosti realizovala mimo jiné zakázky pro českou armádu či Hasičský záchranný systém. Společnost je Národním bezpečnostním úřadem ČR určena pro stupně TAJNÉ a DŮVĚRNÉ, zároveň je nositelem certifikátu ISO 9001:2000.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).