Hlavní navigace

ICZ se stala ATP partnerem CISCO

[Tisková zpráva] (Praha, 20. února 2007) – Společnost ICZ, významný český dodavatel integrovaných softwarových a síťových řešení, úspěšně splnila všechny požadavky a kritéria programu ATP (Authorized Technology Provider) společnosti CISCO SYSTEMS a jako první v České republice získala titul ATP-Outdoor Wireless Mesh (Autorizovaný poskytovatel technologií pro venkovní bezdrátové sítě).

Sdílet

Cílem programu Cisco Authorized Technology Provider (ATP) je přinést nové pokrokové technologie v praxi a to jak stanovením potřebné úrovně znalostí a dovedností u svých partnerů, tak i podporou prostřednictvím dalších služeb. Pro splnění příslušných požadavků musela ICZ prokázat připravenost nejen po obchodní a servisní stránce, ale i vysokou odbornost svých zaměstnanců.

„Pro společnosti ICZ je to významný úspěch, který demonstruje naši vůli rozvíjet odbornost firmy a jejich zaměstnanců ve světě komplexních síťových technologií“, řekl Pavel Číž, ředitel divize Sítě společnosti ICZ, a dodává „Samozřejmě to znamená, že budeme spolupráci se společností Cisco i nadále prohlubovat a dále tak rozvíjet naši schopnost dodávat zákazníkům špičkové technologie společně s vysokou úrovní služeb.“

„ICZ je pro CISCO dlouholetým dynamickým partnerem. Proto nás velice těší, že tato společnost obdržela ATP certifikaci pro tak inovativní technologii jako je Wireless Mesh, která je klíčovým prvkem pro výstavbu rychle se rozšiřujících bezdrátových metropolitních sítí a dohledových kamerových systemů", dodává Miloslav Rut, generální ředitel Cisco Systems, s.r.o..

Kromě ATP-Outdoor Wireless Mesh je společnost ICZ držitelem i dalších Cisco certifikátů: Advanced Security, Advanced Unified Communications, Advanced Wireless LAN, Customer Satisfaction Excellence a od loňského roku též Silver Certified Partner.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).