Hlavní navigace

iDNES.cz nabídne videopřenos z halového fotbalu

[Tisková zpráva] Plný víkend fotbalu nabídne čtenářům videopřenos na iDNES.cz z halového turnaje Fortuna víkend šampionů. V pražské Sazka Aréně se už podruhé utkají špičkové české i zahraniční týmy na největším turnaji svého druhu v Česku. iDNES.cz bude živě přenášet všechny zápasy obou dní.

Sdílet

iDNES.cz bude vysílat přenos snímaný pěti kamerami po oba dny nepřetržitě od jedenácti hodin dopoledne až do skončení posledních zápasů. Přenos budou střídavě komentovat dva komentátoři a mezi jednotlivými zápasy proběhnou rozhovory s trenéry a hráči.

Souběžně s přímým přenosem poběží textová on-line reportáž, ve zvláštní příloze k turnaji pak čtenáři najdou i videoarchiv se sestřihy zajímavých momentů z už odehraných zápasů.

„Chceme halový fotbal na vysoké úrovni ukázat i těm fanouškům, kteří se do Sazka Arény nedostanou. Zároveň po našem prvním videopřenosu z ligového fotbalu nasbíráme další zkušenost pro příští vysílání sportu na internetu,“ uvedl Jaroslav Kábele, ředitel iDNES.cz.

Videopřenosy z halového turnaje Víkend šampionů jsou už druhým projektem, který iDNES.cz pro fotbalové fanoušky připravil. V listopadu loňského roku to byl historicky první přímý přenos z fotbalové Gambrinus ligy připravovaný pouze pro internet, návštěvníci iDNES.cz mohli sledovat zápas Slavie s Olomoucí.