Hlavní navigace

iDNES.cz nabídne videopřenos z halového fotbalu

[Tisková zpráva] Plný víkend fotbalu nabídne čtenářům videopřenos na iDNES.cz z halového turnaje Fortuna víkend šampionů. V pražské Sazka Aréně se už podruhé utkají špičkové české i zahraniční týmy na největším turnaji svého druhu v Česku. iDNES.cz bude živě přenášet všechny zápasy obou dní.
4. 1. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

iDNES.cz bude vysílat přenos snímaný pěti kamerami po oba dny nepřetržitě od jedenácti hodin dopoledne až do skončení posledních zápasů. Přenos budou střídavě komentovat dva komentátoři a mezi jednotlivými zápasy proběhnou rozhovory s trenéry a hráči.

Souběžně s přímým přenosem poběží textová on-line reportáž, ve zvláštní příloze k turnaji pak čtenáři najdou i videoarchiv se sestřihy zajímavých momentů z už odehraných zápasů.

„Chceme halový fotbal na vysoké úrovni ukázat i těm fanouškům, kteří se do Sazka Arény nedostanou. Zároveň po našem prvním videopřenosu z ligového fotbalu nasbíráme další zkušenost pro příští vysílání sportu na internetu,“ uvedl Jaroslav Kábele, ředitel iDNES.cz.

Videopřenosy z halového turnaje Víkend šampionů jsou už druhým projektem, který iDNES.cz pro fotbalové fanoušky připravil. V listopadu loňského roku to byl historicky první přímý přenos z fotbalové Gambrinus ligy připravovaný pouze pro internet, návštěvníci iDNES.cz mohli sledovat zápas Slavie s Olomoucí.