Hlavní navigace

iDNES.cz ohlašuje spolupráci s Googlem

[Tisková zpráva] Česká zpravodajská jednička na internetu, portál iDNES.cz, oznamuje uzavření dohody se společností Google o využívání vyhledávací technologie a reklamního produktu AdSense pro vyhledávání na stránkách serveru Klikni.cz.

Sdílet

Uživatelé Klikni.cz mohou nyní vyhledávat pomocí inovativní technologie Google a mají k dispozici inzeráty, které jsou relevantní k hledaným tématům. Produkt AdSense pro vyhledávání umožní na serveru Klikni.cz umisťovat textové inzeráty systému Google AdWords. Google bude Klikni.cz platit za kliknutí na tyto inzeráty, což umožní skupině iDNES.cz rozšířit příjmový potenciál svých online aktivit.

„Nemohli jsme najít lepšího a unikátnějšího partnera, než je Google. Vyhledávání není naším posledním společným projektem,“ uvedl ředitel iDNES.cz Jaroslav Kábele.

Taťána le Moigne, která vede zastoupení Google v České Republice, řekla: „Těší nás, že jsme úspěšně uzavřeli dohodu s iDNES.cz a že budeme moci na jejich stránkách nabídnout prvotřídní vyhledávací a reklamní služby. Pro uživatele je to dobrá zpráva, protože budou mít přístup k přesným výsledkům vyhledávání a relevantní reklamě. iDNES.cz zase může využít příjmy z tohoto vyhledávání.“

Vedle toho Klikni.cz vyhledává v archívu článků iDNES.cz, v katalogu zboží, katalogu odkazů, návštěvníci tam také najdou slovníky.

mafrV listopadu 2006 Klikni.cz navštívilo více než 500 000 unikátních uživatelů a shlédlo přes 4 miliony stránek. (zdroj: Netmonitor 11/06)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).