Hlavní navigace

iDNES.cz potvrdil pozici, stále je druhým nejnavštěvovanějším portálem

[Tisková zpráva] Říjnové výsledky návštěvnosti potvrdily, že iDNES.cz je stále druhým nejnavštěvovanějším portálem na českém internetu. Za tento měsíc jej navštívili rekordní 2 935 375 reální uživatelé (zdroj: NetMonitor – SPIR – Mediaresearch – Gemius, říjen 2007), kteří zhlédli téměř 300 milionů stránek. Oproti předchozímu měsíci se počet reálných uživatelů zvýšil o více než 160 tisíc.

Sdílet

Nejvýznamnějším počinem v říjnu bylo redakční sblížení největšího seriózního deníku MF DNES a nejdůvěryhodnějšího zpravodajského portálu iDNES.cz.

Sestěhováním jednotlivých redakcí se dosáhlo plynulejšího toku informací mezi oběmi médii. „Na našem zpravodajství se podílí osmdesát redaktorů iDNES.cz a více než 300 redaktorů MF DNES ve všech regionech. Těší nás, že je to na výsledku vidět a že to čtenáři ocenili,“ řekl šéfredaktor iDNES.cz Michal Hanák při přebírání ocenění Křišťálová lupa, kterou iDNES.cz získal za nejlepší obecné zpravodajství na internetu.

Čtenářsky nejatraktivnějšími tématy se v říjnu staly případy vyměněných dětí v Třebíči a Čunkovy sociální dávky.

Z rodiny iDNES.cz zaznamenaly největší nárůst servery Jizdnirady.cz (1 223 324 reální uživatelé), Klikni.cz (1 512 288 reální uživatelé), server Xman.cz (343 397 reální uživatelé) a server Ukažse.cz (219 987).