Hlavní navigace

iDNES.cz se rozrostl o komunitní server Ukažse.cz

[Tisková zpráva] Zpravodajský portál iDNES.cz pokračuje ve své expanzi do oblasti zábavních služeb a ohlašuje akvizici komunitního serveru Ukažse.cz. Po dohodě o spolupráci s vyhledávačem Google a akvizici fotoalba na internetu Rajče.net je to v novém roce další krok v posílení pozic skupiny iDNES.cz na trhu.

Sdílet

Ukažse.cz je nejsnadnější cesta k tomu, jak poznat nové přátele. Web nabízí uživatelům vystavit zde své fotky, zvuky ale i videa, nechat si je od ostatních zhodnotit, poznat nové přátelé, lásku nebo flirt. Přátelé či kamarády mohou uživatelé hledat i v rubrikách Sport, Pojďme…, Sportujme atd. nebo jen tak diskutovat, „pokecat“ na chatu či domluvit sraz.

Nedílnou součástí Ukažse.cz jsou blogy, diskuse, on-line hry, tapety, videa, písničky pro mobil. Prioritou služeb na Ukažse.cz je, aby uživatel co nejrychleji našel, co právě hledá a aby se u toho bavil.

Server Ukažse.cz byl oficiálně spuštěn 4.12.2003. Dnes je Ukažse.cz jedna z nejnavštěvo­vanějších služeb českého internetu a její portfolio nabízených služeb je vůbec nejrozsáhlejší ve svém oboru.

„Přestože je vlajkovou lodí iDNES.cz především zpravodajství, chceme i nadále posilovat svůj záběr také v komunitních službách. Vybrali jsme si původní dílo dvou mladých nadějných programátorů a věříme, že s jejich myšlenkami a silou naší mediální skupiny budeme úspěšní,“ řekl Jaroslav Kábele, ředitel iDNES.cz

„Prodej Ukažse.cz a společnosti MAFRA je spojením, díky kterému se z Ukažse.cz stane silnější značka a stabilnější server českého internetu, který ještě zamíchá kartami na poli komunitních služeb“, míní Pavel Matoušek, jeden z autorů aplikace a spolumajitel serveru.

Další z autorů aplikace a spolumajitel serveru Jiří Čejka dodává: „Ukažse.cz, ač je jednou z nejúspěšnějších komunitních služeb českého internetu, sama o sobě by v silné konkurenci neobstála. Proto jsme s kolegou dlouho zvažovali vstup strategického partnera. Dostávali jsme mnoho nabídek, ale všechny měly jedno společné – krátkodobě využít úspěchu Ukažse.cz a následně vypnout. Vybrali jsme si společnost MAFRA, a.s. proto, že její nabídka byla koncepční, počítala s Ukažse.cz do budoucna a vize rozvoje služeb pro uživatele je velmi blízká té naší.“