Hlavní navigace

iDNES.cz se stává provozovatelem inzertního serveru Automodul.cz

[Tisková zpráva] Od 1. září se iDNES.cz stává provozovatelem inzertního serveru s automobily Automodul.cz (www.automodul.cz).

Sdílet

Internetový server Automodul.cz nabízí unikátní systém inzerce automobilů, který umožňuje vybrat si z konkrétní nabídky aut za nejlepší ceny přímo u počítače. V nabídce uživatelé najdou nejen nové automobily, ale i bazarové, předváděcí a tzv. „referentské“ vozy všech druhů a velikostí. Na základě svých požadavků zjistí všechny potřebné informace o hledaném autě a ihned uvidí konkrétní nabídky jednotlivých prodejců.

Systém nabízí prodej automobilů obchodních partnerů – dealerů, autobazarů a dalším prodejců automobilů. Dalšími obchodními partnery jsou významné leasingové společnosti, importéři vozů a firmy nabízející především zabezpečovací zařízení a doplňky pro auta. Náš inzertní systém patří k nejlepším na trhu. Naším cílem je se stát během krátké doby jedním ze tří nejnavštěvova­nějších inzertních autoserverů v Česku, říká Jiří Otevřel, zástupce obchodního ředitele mediální skupiny MAFRA a. s. Nabídnout své auto k prodeji bude mít možnost na AUTOMODUL.cz kdokoliv, dodává.

Zadavatelům inzerce nabídne kromě přehledného systému inzerce, možnosti vložení až neomezeného počtu prodávaných vozů a různých variant délky kontraktů i bannerové kampaně a v neposlední řadě i možnost zviditelnění inzerce v rámci iDNES.cz, propojení s tištěnou inzercí v deníku MF DNES, v příloze Auto – Moto.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).