Hlavní navigace

iDNES.cz spustil svou mobilní verzi – m.idnes.cz

[Tisková zpráva] Praha, 05. října 2009 - Zpravodajský portál iDNES.cz spustil svou mobilní verzi. Čtenáři nejdůvěryhodnějšího zpravodajského portálu tak mohou mít neustálý přehled o aktuálních zprávách, sportu, předpovědi počasí, ale také o televizním programu, jízdních řádech a fotografiích z fotoalba Rajče.net.

Sdílet

Po zadání jednoduché adresy m.idnes.cz následuje přehledný rozcestník, odkud je okamžitý přístup k aktuálním informacím z domova, světa i sportu. V současné době jsou spuštěné rubriky Zprávy, Sport, Kultura, Ekonomika, Finance, Bydlení, Cestování, Auto, Zdraví, Revue, Hobby, Technet, Mobil, Ona, Xman, Hry a on-line reportáže. „Postupem času na mobil přesuneme celý iDNES.cz, tedy i inzertní projekty JobDNES.cz, Automodul.cz, Reality.iDNES.cz a TOPkontakt.cz,“ říká Jaroslav Kábele ředitel iDNES.cz.

Pro uživatele je výhodou bohatší a uživatelsky příjemnější grafika, která věrně odráží webové stránky iDNES.cz, včetně fotografií nebo odkazů na související články.

Pro firmy se tak otevírá nový prostor pro jejich mobilní reklamu. Jak uvádí obchodní ředitel pro on-line reklamu a internet Jiří Otevřel: „Vytvořením stránek, které jsou optimalizované pro prohlížení v mobilních telefonech dáváme našim obchodním partnerům možnost oslovit reklamním sdělením tradičně bonitní cílovou skupinu čtenářů zpravodajství iDNES.cz jinou formou a v jiném prostředí, než doposud byli zvyklí. Očekáváme, že reklama na m.idnes.cz bude pro svou vysokou účinnost vhodným doplňkem pro internetové kampaně většiny našich významných klientů.“

O mediální skupině MAFRA:
Mediální skupina MAFRA sdružuje pod svou střechou produkty ze všech oblastí mediálního trhu. Vlajkovou lodí je nejčtenější seriózní deník MF DNES, druhým deníkem ve skupině jsou Lidové noviny, kategorii bezplatných deníků zastupuje deník Metro.

Zpravodajské portfolio doplňují nejdůvěryhodnější zpravodajský portál iDNES.cz a server Lidovky.cz, dalším portálem je pak jobdnes.cz pro vyhledávání zaměstnání. Do skupiny patří i dvě pražská rádia – Expresradio 90,3 FM a rádio Classic FM, hudebně-společenský časopis FILTER a hudební televize Óčko.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).