Hlavní navigace

iDNES.cz stále dostupnější, nově i v Amazon Kindle

[Tisková zpráva] Čtenáři internetového zpravodajství iDNES.cz mají otevřenou novou cestu ke čtení zpráv, tou je čtečka elektronických knih Amazon Kindle. Zpravodajství tak mají dostupné i na všech cestách, v MHD nebo na dovolené.

Sdílet

Uživatelé Kindlu, nejrozšířenější elektronické čtečky u nás, mají možnost přihlásit se k odběru iDNES.cz zpravodajství zdarma. Zpravodajství je aktualizováno 2× denně, krátce po 6. a 16. hodině ve všední dny a po 16. hodině o víkendu. Jedná se vždy o vybraný souhrn nejdůležitějších článků ze všech rubrik.  

 iDNES.cz zpravodajství je generováno ve formě periodika, což umožňuje archivaci, a je lépe uzpůsobeno ke čtení článků, má přehledný obsah s rozdělením do kategorií.

Rozšíření iDNES.cz pro Kindle hodnotí ředitel produkce iDNES.cz, Petr Kelin: Chceme všude doprovázet své čtenáře a k tomu patří i využití nových technologií. Již dříve to byla upravená verze iDNES.cz pro mobilní telefony a nově je to  speciální vydání iDNES.cz pro nejrozšířenější čtečku Amazon Kindle. Zájem o zpravodajství dokládají první čísla, za první den testování si iDNES.cz zpravodajství objednalo přes 100 uživatelů.