Hlavní navigace

iDNES.cz: více než 2,2 miliony čtenářů za leden

[Tisková zpráva] Zpravodajský portál iDNES.cz navštívilo v lednu rekordních 2 224 356 čtenářů (zdroj: NetMonitor). To je o 414 tisíc více než v prosinci loňského roku. iDNES.cz tak zaznamenal největší meziměsíční nárůst návštěvnosti nejen mezi zpravodajskými servery, ale i v porovnání s hlavními portály českého internetu.

Sdílet

Zpravodajský portál iDNES.cz navštívilo v lednu rekordních 2 224 356 čtenářů (zdroj: NetMonitor). To je o 414 tisíc více než v prosinci loňského roku. iDNES.cz tak zaznamenal největší meziměsíční nárůst návštěvnosti nejen mezi zpravodajskými servery, ale i v porovnání s hlavními portály českého internetu.

Následující tabulka zobrazuje nárůst návštěvnosti jednotlivých serverů mezi lednem a prosincem.

iDNES.cz opět potvrzuje svou pozici zpravodajské jedničky na českém internetu. Nárůst více než 23 % čtenářů za měsíc hovoří zcela jasně o tom, že pokud chtějí uživatelé internetu opravdu najít nejnovější zprávy, hledají je právě na iDNES.cz.

K událostem, které měly na lednovou návštěvnost největší vliv, patří řádění orkánu Kyrill, vyslovení důvěry vládě Mirka Topolánka a smrt hudebního skladatele Karla Svobody v závěru měsíce.

Sami čtenáři iDNES.cz zvolili událostí měsíce ledna tragickou smrt Karla Svobody.

Významné události každého měsíce bude iDNES.cz vždy po jeho skončení čtenářům připomínat formou speciálních příloh. Čtenáři budou mít kromě shrnutí uplynulého měsíce navíc možnost hlasovat o tom, jaká událost byla podle nich nejdůležitější.

Nejnavštěvovanějším serverem rodiny iDNES.cz v lednu byly Zprávy iDNES.cz s rekordními 968 683 čtenáři, následovaly servery Bonusweb.cz (641 303 čtenáři) a Show iDNES.cz (596 633 čtenáři).

iDNES.cz je nejdůvěryhodnější zpravodajský portál. Dle průzkumu agentury STEM/MARK jsou o tom přesvědčena 52 % internetové populace. V listopadu loňského roku získal iDNES.cz ocenění Křišťálová lupa za nejlepší zpravodajství na internetu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).