Hlavní navigace

Zprávy iDNES.cz zdarma na mobil kdekoli na světě

[Tisková zpráva] Nejaktuálnější informace na mobilní telefon v červenci zdarma, taková je speciální nabídka největšího zpravodajského portálu iDNES.cz a společnosti Telefónica O2 Czech Republic. Služba je určena všem, kdo chtějí mít přehled o nejdůležitějších událostech i v době dovolených, ať jsou kdekoli na světě.

Sdílet

Po dobu července může každý majitel mobilního telefonu denně dostávat tři až pět SMS zpráv s nejaktuálnějšími událostmi a k tomu jednu MMS zprávu shrnující dění uplynulého dne (zprávy z domova i ze světa, sportovní zprávy a předpověď počasí). Stačí k tomu jediné: zaslat SMS zprávu ve tvaru A ZPRAVY na číslo 999 888. Akce trvá od 1.7. do 31.7.2007. Klient za tuto službu nezaplatí ani korunu, ať je kdekoliv na světě.

Zasílání zpravodajství formou SMS a MMS zpráv nabízí zpravodajský portál iDNES.cz již řadu let. Čtenáři tak mohou být téměř okamžitě informováni o nejnovějších událostech i ve chvílích, kdy nejsou u svého počítače. Více informací o zpravodajství do mobilu najdou čtenáři na internetových adresách http://sms.idnes.cz a http://mms.id­nes.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).