Hlavní navigace

iDNES má nové on-line reportáže

[Tisková zpráva] Zpravodajský portál iDNES připravil pro své čtenáře novou podobu sportovních on-line reportáží. Jako první bude v novém layoutu přenášen *zahajovací zápas MS ve fotbale Německo - Kostarika* v pátek 9. června od 18 hodin na internetové adrese http://fotbal.idnes.cz.

Sdílet

Nové on-line reportáže se kromě atraktivnějšího a přehlednějšího layoutu mohou pochlubit akustickým upozorněním na každou důležitou událost a diskusním chatem přímo na stránce on-line přenosu.

Novinkou, která reaguje na přání čtenářů iDNES, je automatická aktualizace reportáže vždy po 40 sekundách. Součástí on-line reportáže je i fotogalerie ze zápasu a nechybí ani grafické znázornění sestav.

Nová on-line reportáž myslí i na inzertní klienty. Právě jim přináší novou reklamní plochu, tzv. reklamní přestávku, kdy textová či obrazová reklama je umístěna jako jedna z položek on-line přenosu.

Úplně první sportovní on-line reportáž na českém internetu přinesl iDNES uživatelům internetu 16. září 1999. Jednalo se o on-line přenos z fotbalového Poháru UEFA ve Skopje Vojvodina Novi Sad – Slavia Praha.

Nový layout on-line reportáží si můžete prohlédnout na adrese http://fotbal­.idnes.cz/db_fot­bal.asp?online=7039116

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).