Hlavní navigace

iDNES navštíví více než 420 000 čtenářů za den

[Tisková zpráva] Čtvrtek 16. února přinesl zpravodajskému portálu iDNES rekordní počet návštěvníků. V průběhu tohoto dne navštívilo iDNES celkem 420 485 unikátních uživatelů (zdroj: NetMonitor), což je o téměř 29 tisíc více než při dosavadním rekordu v pondělí 13. února.

Sdílet

Ti zhlédli více téměř 8 milionů stránek.

Svým osobním rekordem se může pochlubit také server Sport iDNES. Zpravodajství ze zimních olympijských her v Turíně, především on-line reportáže ze zápasu našich hokejistů a běhu Kateřiny Neumannové na 10 km, přilákalo včera do speciální olympijské přílohy 208 045 čtenářů.

Stejně tak iDNES zaznamenal ve čtvrtek rekord v počtu návštěvníků za hodinu – mezi 13. a 14. hodinou přišlo na portál 65 767 čtenářů.

K rekordní hodinové návštěvnosti největší měrou přispěla on-line reportáž hokejového zápasu ČR – Švýcarsko. Rekordní počet návštěvníků a nadprůměrný počet jimi zhlédnutých stránek po dobu tohoto zápasu nebyl pro technické zázemí nejdůvěryhodnějšího zpravodajského portálu problém a *iDNES jako pro jediný zpravodajský portál na českém internetu nezkolaboval.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).