Hlavní navigace

iDNES přichází s reality show Proměna

[Tisková zpráva] On-line reality show přichystal pro své čtenáře zpravodajský portál iDNES *na internetové adrese http://promena.idnes.cz. Při ní bude pět odvážlivců po dobu tří měsíců shazovat přebytečná kila a celkově měnit svůj vzhled.

Sdílet

Do Proměny se během 14 dní přihlásilo více než 200 zájemců. Z nich redakce vybrala dvacet semifinalistů, ze kterých si sami čtenáři iDNES zvolili pětici těch, jejichž proměnu chtějí sledovat.

Od pondělí 13. března se každý den slovem, fotogalerií i videoreportáží představuje jeden ze soutěžících. V následujícím týdnu budou všem soutěžícím ve spolupráci s dietoložkou připraveny individuální hubnoucí plány (dieta, cvičení apod.). Kromě diety a cvičení jsou pro soutěžící připraveny návštěva u vizážisty a kadeřníka (proměna vzhledu) i schůzka s módním poradcem (zhodnocení dosavadního šatníku a následné zvolení vhodného oblečení a doplňků).

Čtenáři iDNES uvidí, jak se soutěžící trápí v posilovně či v bazénu, jak si zkoušejí sport opačného pohlaví, co vše mají doma v lednici, dozvědí se perličky z jejich rodinného i sexuálního života a o jejich zážitcích a pocitech si mohou přečíst v osobních on-line denících na internetových stránkách projektu.

Celkového vítěze projektu, tedy soutěžícího, jehož proměna je podle jejich názoru nejviditelnější a nejlepší, zvolí opět čtenáři iDNES, a to ve druhém červnovém týdnu. Vítěz Proměny získá hodnotný zahraniční zájezd.