Hlavní navigace

iDNES sbírá další kladné body

[Tisková zpráva]

Sdílet

iDNES sbírá další kladné body

Portál iDNES aspiruje na to, stát se neoblíbenějším subjektem na českém internetu. Minimálně u početné skupiny uživatelů-motoristů. Jako první a jediný totiž nyní nabízí kompletní cenový přehled všech čerpacích stanic v České republice. S jeho pomocí je možné velmi rychle zjistit, kde je tankování nejvýhodnější.

Nový server s všeříkající adresou http://levnyben­zin.cz umožňuje interaktivní prohledávání databáze čerpacích stanic, a to v několika rovinách. Například podle jednotlivých regionů, nebo s ohledem na hlavní silniční tahy, samostatná rubrika TOP 10 obsahuje aktuálně nejlevnější pumpy v zemi. Web levnybenzin.cz je součástí „motoristického“ serveru auto.idnes.cz, který v nové podobě odstartoval již 7. srpna. Jeho základ tvoří kvalitní publicistika automoto a aktuální soutěžní zpravodajství rozdělené do rubrik auto moto sport a formule 1, které vhodně doplňuje pestrá nabídka služeb. Vedle osvědčeného autokatalogu je to autobazar, inzerce, dále testy nových i ojetých modelů s rozsáhlým archivem a konečně galerie vozů.

Odborný server Fincentrum.cz, odnedávna součást iDNES, poskytuje na auto.idnes.cz poradenský servis, zaměřený na oblast havarijního pojištění, povinného ručení a leasingu. Ve spolupráci s ABA je poskytováno dopravní zpravodajství, které je možné sledovat i prostřednictvím wapu (www.idnes.cz/do­prava).

iDNES tímto krokem pokračuje v již dříve nastoupeném trendu: poskytovat kvalitní aktuální zpravodajství a doplňovat je o neustále se rozšiřující paletu praktických služeb pro uživatele internetu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).