Hlavní navigace

IGNUM nabízí webhosting a SSL certifikáty s výraznou slevou

[Tisková zpráva] Jarní akce společnosti IGNUM přinese zákazníkům 19% slevu na hostingové služby; za zvýhodněnou cenu je možné pořídit i SSL certifikáty od certifikační autority GeoTrust.

Sdílet

Praha – 2. dubna 2007 – Společnost IGNUM, přední akreditovaný registrátor domén a poskytovatel webhostingu v České republice, nabízí od 2. dubna do 11. května 2007 všem zájemcům slevu ve výši 19 % na objednávky virtuálních serverů. Ve stejném období platí také sleva na SSL certifikáty od společnosti GeoTrust (http://www.ge­otrust.com). SSL certifikát pro jednu doménu je po dobu trvání akce zlevněn na 1 490 Kč (dříve 1 990 Kč), certifikát pro více domén (tzv. Wildcard) lze pořídit za 4 490 Kč (namísto 5 190 Kč). Ceny jsou uvedeny bez DPH.

„Jarní slevovou akcí chceme všem váhajícím zákazníkům nabídnout možnost vyzkoušet si, že běžná cena služeb IGNUM skutečně odpovídá jejich kvalitě. Sleva se samozřejmě vztahuje i na nové objednávky našich stávajících zákazníků,“ řekl Marek Erneker, výkonný ředitel společnosti IGNUM. „Profesionální hostingové služby zpřístupňujeme i zákazníkům, kteří si spolehlivost našich služeb doposud nevyzkoušeli nebo o ní pochybují. Akce je doprovázena zvýhodněnou cenou SSL certifikátů, jestliže se na základě slevy projeví zvýšený zájem o tuto službu, budeme schopni reagovat trvalou úpravou jejich ceny.“

V ceně všech variant webhostingu u společnosti IGNUM je zahrnuta nonstop technická podpora na telefonech a e-mailu, dále monitoring serverů, antivirová i antispamové ochrana, přístup k aplikaci Webcontrol umožňující například online správu DNS záznamů a řada dalších užitečných služeb jako jsou Mailer, WebFTP, Cron nebo služba MultiDomain, díky které je možné vytvářet neomezený počet virtuálních serverů na doméně třetího řádu.

Jarní slevová akce trvá od 2. dubna do 11. května 2007, každý zákazník, který v termínu konání akce prostřednictvím společnosti IGNUM objedná virtuální server, získává jednorázovou slevu 19 %. Sleva se týká všech objednávek virtuálních serverů, uskutečněných v termínu konání akce a zaplacených v řádném termínu splatnosti. Akce platí i pro všechny varianty specializovaného hostingu. Sleva se nevztahuje na objednávky virtuálních serverů s doménou zdarma, slevu nelze uplatnit na registrace doménových jmen. IGNUM s.r.o. si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit akci či změnit její pravidla.