Hlavní navigace

Společnost IGNUM oceněna v soutěži TOP HOSTINGY 2009

[Tisková zpráva] Praha, 24. listopadu 2009 – Společnost IGNUM, přední český registrátor domén a poskytovatel profesionálních hostingových služeb, zvítězila v soutěži o nejkvalitnější český hosting TOP HOSTINGY 2009, a to v kategorii Nejlepší nabídka VPS (virtuální privátní servery) – Windows. Zároveň se umístila na skvělém druhém místě v kategorii Nejlepší webhosting PHP + MySQL.

Sdílet

Společnost IGNUM si ze soutěže, která je jedinou odbornou soutěží zaměřenou na kvalitu poskytovaných hostingů v českém prostředí, odnáší hned dvě medailová ocenění. V případě virtuálních serverů na platformě Windows byl jako nejlepší produkt oceněn Hyper-V VDS ve variantě Expert. Druhým oceněným produktem společnosti IGNUM byla nová webhostingová varianta Medium, kterou společnost představila na podzim letošního roku.

„Ocenění v této soutěži si velice vážíme, neboť odráží nejen vysokou profesionální úroveň poskytovaných služeb, ale také naše inovační úsilí – oba oceněné produkty jsou výsledkem modernizačních snah, které proběhly v letošním roce,“ komentuje výsledek soutěže Marek Erneker, výkonný ředitel společnosti IGNUM a dodává: „Doufáme, že příští rok bude minimálně stejně úspěšný, jako ten letošní.“

Oceněné produkty:
Hyper-V VDS Expert
VDS s virtualizací Hyper-V ve variantě Expert nabízí uživatelům 50 GB diskového prostoru, garanci 2 GB RAM, agregaci CPU 1:2, jednu IP adresu, neomezený přenos dat a mnoho dalších vlastností. Navíc je varianta Expert od konce října 2009 nabízena za výhodnějších podmínek. Kompletní informace o produktu naleznete zde: http://ignum.cz/web/df/c­z/?typ=svr_vds_ex­pert.

Webhostingová varianta Medium
Webhostingová varianta Medium, určená pro středně náročné webové prezentace, nabízí 3 GB prostoru pro web, neomezený přenos dat a počet souborů, 8 samostatných FTP přístupů, 8 aliasů a mnoho dalšího. Do konce listopadu je k této variantě navíc nabízena CZ doména zdarma. Informace o webhostingových variantách společnosti IGNUM naleznete zde: http://ignum.cz/web/df/c­z/?typ=wbh_srov­nani_nove_pro­dukty.

O společnosti IGNUM, s.r.o.
Společnost IGNUM je profesionální poskytovatel hostingových služeb a registrátor internetových domén, který si zakládá na individuálním přístupu k zákazníkům. IGNUM je členem sdružení CZ.NIC, NIX.CZ a RIPE, disponuje vlastní sítí a má statut ISP. IGNUM patří mezi největší české poskytovatele hostingových služeb, v současné době se počtem CZ domén ve své správě řadí na 2. místo. Další informace o službách společnosti IGNUM získáte na adrese www.IGNUM.cz.