Hlavní navigace

IGNUM přebírá hostingové zákazníky Tiscali

[Tisková zpráva] Společnost IGNUM úspěšně převedla virtuální servery a tisíce e-mailových schránek uživatelů Tiscali během velice krátkého času a bez přerušení provozu na svoje servery

Sdílet

Praha 9. prosince 2008 – Společnost IGNUM převzala pod svou správu hostingové služby Tiscali a následně převedla kompletní webhosting na své technicky vyspělejší stroje. Virtuální servery tak dnes běží na výkonnějším a modernějším technickém řešení. Společnosti IGNUM se podařilo celý převod 1 100 domén a téměř 10 000 souvisejících e-mailových schránek provést v rekordně krátkém čase jednoho večera a bez výpadku provozu. Plynulost služeb poskytovaných klientům společnosti Tiscali nebyla nijak narušena.

Převod e-mailových schránek přináší uživatelům služeb Tiscali mnohé výhody, které Ignum svým zákazníkům díky modernímu technickému zázemí poskytuje. „Z pohledu zákazníka je zřejmě nejdůležitějším momentem zrychlení IMAP, POP3, SMTP. Současně se i výrazně zvýšila úroveň bezpečnosti e-mailových schránek, které jsou kryty antispamovou a antivirovou farmou IGNUM a záloha dat je pak prováděna do jiné lokality,“ říká Marek Erneker, výkonný ředitel společnosti IGNUM.

Kromě převedených e-mailových schránek převzala společnost IGNUM téměř 1500 virtuálních serverů založených na platformě Windows a Linux, které doprovázelo premiérová aplikace nejnovější serverové platformy Microsoftu. „Pro zákazníky na platformě Windows jsme poprvé použili ´Windows 2008 Server´. Ten plánujeme v blízké době nabízet standardně všem našim zákazníkům,“ dodává Marek Erneker.

IGNUM webhosting
Vedle poskytování vlastních služeb zajišťuje IGNUM kompletní webhostingové služby pro společnost GTS Novera. Mezi další významné zákazníky patří například společnosti Telefonica O2, Vodafone, Tiscali, Sazka, ČSOB, České aerolinie, Unicorn, hlavní město Praha, vyhledávač Jyxo nebo internetové portály Centrum.cz a Seznam.cz. Kompletní nabídku a srovnání variant webhostingu společnosti IGNUM najdete na adrese http://webhos­ting.ignum.cz/.

O společnosti IGNUM, s.r.o.
Společnost IGNUM je profesionální poskytovatel hostingových služeb a registrátor internetových domén, který si zakládá na individuálním přístupu k zákazníkům. IGNUM je členem sdružení CZ.NIC, NIX.CZ a RIPE, disponuje vlastní sítí a má statut ISP. IGNUM patří mezi největší české poskytovatele hostingových služeb, v současné době se počtem domén ve své správě řadí na 3. místo. Další informace o službách společnosti IGNUM získáte na adrese www.ignum.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).