Hlavní navigace

IGNUM představuje webhosting v novém a nabízí CZ doménu zdarma

[Tisková zpráva] Praha, 7. září 2009 – Společnost IGNUM, přední český registrátor domén a poskytovatel profesionálních hostingových služeb, představila nové a výhodnější varianty webhostingu, které jsou určeny jak pro velké společnosti, tak i menší a střední firmy a jednotlivce. S novými produkty byl uveden také slevový program a poskytnuta CZ doména zdarma ke každému nově objednanému webhostingu.

Sdílet

Pět nových variant webhostingu přináší především značně rozšířený prostor pro web, e-maily a databáze, neomezený počet e-mailových schránek, statistiky AWStats a rozšířenou nabídku aplikací a doplňkových služeb. Stejně jako u původních variant webhostingu je samozřejmostí nepřetržitá technická podpora a výhody plynoucí z moderního technického zázemí společnosti IGNUM.

Partnerský a slevový program nabízí všem zákazníkům řadu výhod. Jedná se především o slevy na dlouhodobě objednané služby, odstupňované množstevní slevy a odměny za zprostředkování.

„Plně si uvědomujeme, že každý uživatel má jiné požadavky na webhosting, ať už se jedná o místo na disku, počet e-mailových stránek, dostupné aplikace a služby nebo používání skriptování na straně serveru. Proto přicházíme s novými variantami webhostingu, které by měly všechny tyto požadavky plně uspokojit,“ říká Marek Erneker. „Do konce listopadu 2009 navíc k nově objednaným webhostingům nabízíme příjemný bonus – CZ doménu zdarma.“

Pro začátečníky a méně náročné webové prezentace je určena zcela nová varianta eCard. Pro náročnější zákazníky je připravena zjednodušená nabídka specializovaných webhostingů – MailBox, Lite, Medium a Full, u kterých byl kromě jiného přidán přístup přes FTP se 100 GB a proveden upgrade profesionálního aplikačního prostření ColdFusion.

Kompletní informace o nových produktech naleznete zde: http://ignum.cz/web/df/c­z/?typ=wbh_srov­nani_nove_pro­dukty.

O společnosti IGNUM, s.r.o.
Společnost IGNUM je profesionální poskytovatel hostingových služeb a registrátor internetových domén, který si zakládá na individuálním přístupu k zákazníkům. IGNUM je členem sdružení CZ.NIC, NIX.CZ a RIPE, disponuje vlastní sítí a má statut ISP. IGNUM patří mezi největší české poskytovatele hostingových služeb, v současné době se počtem CZ domén ve své správě řadí na 2. místo. Další informace o službách společnosti IGNUM získáte na adrese www.IGNUM.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).