Hlavní navigace

IGNUM rozšiřuje nabídku podporovaných technologií

[Tisková zpráva] Praha 1. srpna 2007 – Společnost IGNUM, přední akreditovaný registrátor domén a poskytovatel webhostingu v České republice, rozšířila nabídku webhostingových služeb o JSP hosting, speciální hostingovou variantu pro interaktivní internetové stránky a služby využívající technologii Java.

Sdílet

Technologie JSP (JavaServer Pages) od společnosti Sun Microsystems je vhodná především pro tvorbu internetových stránek a webových aplikací, u kterých je kladen důraz na nezávislost na použité platformě (HW i SW), oddělení aplikací od operačního systému, škálovatelnost a vysoký výkon. Výhody JSP se projeví především v aplikacích s velkým počtem uživatelů, jako jsou internetové portály, e-shopy nebo B2B webové aplikace. Technologie JSP je vhodná všude tam, kde již standardně používané technologie jako PHP či ASP nestačí. JSP hosting umožňuje provozovat nejen projekty vystavěné striktně na technologii Java, ale nabízí rovněž i možnost kombinace s PHP.

„Novou službu JSP hosting jsme začali nabízet především na základě požadavků našich zákazníků, kteří chtějí tuto perspektivní technologii ve svých webových projektech používat,“ řekl Marek Erneker, výkonný ředitel společnosti IGNUM. „Snažíme se na českém webhostingovém trhu profilovat jako technologický lídr, a proto jsme velice rádi, že jsme mohli hostované řešení této moderní technologie pro tvorbu webových aplikací nabídnout tuzemské klientele jako jedni z prvních.“

Klíčové vlastnosti služby JSP hosting
JSP hosting je u společnosti IGNUM dostupný již nyní za cenu 550 Kč (bez DPH) za měsíc provozu. Mezi klíčové vlastnosti služby JSP hosting patří:

  • Diskový prostor 1 200 MB,
  • provoz virtuálního serveru na vlastní doméně druhého řádu a neomezený počet subdomén,
  • webový server (JSP kontejner) Jakarta Tomcat 5.5,
  • provoz aplikací ve verzi JAVA 1.5 a servletů,
  • 2× databáze MySQL nebo PostgreSQL (každá o velikosti 200 MB, správa databáze přes internetový prohlížeč),
  • 100 plnohodnotných e-mailových schránek, každá o velikosti 100 MB, antivir, antispam, webmail, • aplikace k bezplatnému použití (Webcontrol, Webmail, Wapserver, MultiDomain, Mailer, SuperDNS, WebFTP),
  • nonstop technická podpora.

Při ročním platebním období získají zákazníci další 2 měsíce provozu JSP hostingu zdarma. Další podrobnosti o službě JSP hosting od společnosti IGNUM najdete na adrese http://jsp.ig­num.cz.

Na službu JSP hosting se vztahuje letní akce společnosti IGNUM, v rámci které je možné získat až 4 měsíce provozu webhostingu zdarma. Další informace o letní slevové akci společnosti IGNUM jsou k dispozici na adrese http://akce.ig­num.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).