Hlavní navigace

IGNUM rozšiřuje nabídku serverhostingu

[Tisková zpráva] Nabídka serverhostingu společnosti IGNUM se nyní rozšiřuje na 9 variant; nová nabídka Custom poskytuje neomezené možnosti konfigurace podle potřeb zákazníka.

Sdílet

Praha – 18. srpna 2006 – Společnost IGNUM, přední akreditovaný registrátor domén a poskytovatel webhostingu v České republice, přichází s novou nabídkou serverhostingových služeb. Nabídka služeb byla od základu přepracována a byly do ní zařazeny nové varianty Single, Group a Corporate, které je možné objednat v osmi různých konfiguracích. Novinkou je také varianta Custom, která zákazníkům umožní individuální konfiguraci dedikovaného serveru.

Varianta Single je určená pro méně náročné zákazníky, kteří kladou důraz na nízké provozní náklady, je dostupná ve dvou konfiguracích. Předností varianty Group je prostor pro snadnou rozšiřitelnost hardwaru, což zákazníci ocení především u projektů, u kterých se dá očekávat zvyšování nároků na výkon stroje. Variantu Group nabízí IGNUM ve třech konfiguracích. Třetí varianta, Corporate, nabízí výkonný hardware, který svým výkonem i stabilitou spolehlivě pokryje nároky nejvytíženějších aplikací. Varianta Custom zákazníkovi nabízí možnost se zcela volně rozhodnout o použité hardwarové platformě serveru, výkonu procesorů, velikosti operační paměti a pevných disků, použitém operačním systému a dalších parametrech.

„Inovací a rozšířením nabídky dedikovaných serverů se snažíme nabídnout všem našim zákazníkům řešení přesně podle jejich představ a potřeb. V případě nové varianty Custom má zákazník dokonce zcela volnou ruku při výběru konfigurace serveru podle svých požadavků na hardwarové a softwarové vybavení serveru,“ komentuje novou nabídku dedikovaných serverů Marek Erneker, výkonný ředitel společnosti IGNUM. „Rovněž jsme zpřehlednili strukturu prezentace naší nabídky na webu, tak aby se v ní mohli zákazníci snáze orientovat.“

Kromě osmi variant standardních konfigurací dedikovaných serverů a varianty Custom nabízí IGNUM rovněž pronájem celého racku či možnost umístění a správy serverů vlastněných zákazníky.