Hlavní navigace

IGNUM snižuje cenu generických domén

[Tisková zpráva] Společnost IGNUM trvale snížila poplatek za roční registraci i prodloužení generických domén COM, NET, ORG, INFO a BIZ.

Sdílet

Praha 21. listopadu 2007 – Společnost IGNUM, přední akreditovaný registrátor domén a poskytovatel webhostingu v České republice, dnes snížila cenu roční registrace generických domén COM, NET, ORG, INFO a BIZ na 218 Kč (dříve 238 Kč). Zákazníkům, využívajícím množstevní slevu, byla cena snížena na 210 Kč (dříve 225 Kč) a partnerům IGNUM na 185 Kč (dříve 205 Kč). Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.

Cena za prodloužení platnosti registrace domény na další rok bude, stejně jako doposud, totožná s cenou za první registraci.

„Tímto krokem především reagujeme na posílení české koruny vůči americkému dolaru, které nám umožňuje ještě více zpřístupnit atraktivní generické domény všem zákazníkům. Jak pro koncové zákazníky, tak pro partnery a subregistrátory jsme se snažili najít konkurenceschopnou cenu, která potěší stávající klientelu a jistě přiláká i nové zájemce o naše služby,“ řekl Marek Erneker, výkonný ředitel společnosti IGNUM. „Naši zákazníci mohou, mimo zvýhodněné ceny generických domén, samozřejmě nadále využívat plný rozsah služeb, které poskytujeme ke všem doménám zcela zdarma.“

V současné době spravuje společnost IGNUM téměř 16 500 generických domén. I díky kvalitě a spolehlivosti zázemí jednoho z nejvýznamnějších registrátorů domén na českém trhu se počet domén ve správě IGNUM průběžně zvyšuje a nabídka služeb se rozšiřuje o nové funkce a možnosti.

Kompletní přehled cen registrací domén najdete na adrese http://cenik.do­mena.cz, objednávky registrací je možné provádět na http://registra­ce.domena.cz. Na adrese http://whois.do­mena.cz lze ověřit, zdali je požadovaná doména volná k registraci.

DOMENA.CZ
K registraci a správě českých národních domén CZ a dalších více než 60 různých typů národních a generických doménových jmen používá IGNUM jedinečný systém DOMENA.CZ (http://www.do­mena.cz), který zcela automaticky vyřizuje požadavky zadané zákazníky. Systém DOMENA.CZ, výrazně snižuje dobu zprovoznění objednaných domén a minimalizuje případné chyby při manuálním zpracování požadavků. Díky systému DOMENA.CZ je možné objednanou doménu začít používat již během několika minut. Služba DOMENA.CZ eviduje přes 35 000 zákazníků, pro které spravuje bezmála 100 000 domén.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).